Jaromír Soukup se veřejně naváží do budoucí tchyně. Žilkové ale došla trpělivost a mluví o útoku

Přestože z nového partnera své dcery byla Veronika Žilková ještě v létě nadšená, v posledních týdnech se jejich vztahy zásadně ochladily. Může za to rýpání magnáta.

i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Vztahu modelky a influencerky Agáty Hanychové (37) s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem (53) nedávali zlí jazykové příliš šancí. Jejich předpovědi se ale nepotvrdily a nový pár českého showbyznysu rozdává úsměvy a podle příspěvků na sociálních sítích hýří štěstím. Samozřejmě i v souvislosti s očekáváním narození společného potomka. Zdá se ale, že nad idylkou se přece jen začala stahovat první mračna. A souvisí to s tchýní.

Soukup se strefil do živého

Movitý mediální magnát se totiž začal trefovat do Agátiny matky herečky Veroniky Žilkové (61). Rázná herečka si slovní útoky nenechala líbit. Nic na tom nemění fakt, že z nového partnera své dcery byla ze začátku nadšená. V médiích se ještě v létě nechala slyšet, že je ze Soukupa dokonce unesená, protože umyl nádobí po celé rodině, což nikdo z jejích manželů nikdy neudělal. Teď se ale karta obrátila a mezi nimi létají jiskry.

Právě manželství populární herečky si totiž vzal na paškál Soukup v jednom z nespočtu pořadů, které moderuje na své televizi. Vychvaloval diplomata Martina Stropnického (65), kterého by si prý dokázal představit jako prezidenta. Právě se Stropnickým ale momentálně Žilková prochází ne zcela hladkým rozvodem. Dusno mezi bývalými manžely dokladuje i hořký příspěvek na herečky Instagramu. „Jedu k soudu, soudit se budu s někým, komu jsem porodila dvě děti. Zvláštní pocit,“ napsala.

Rozzuřená bývalka kazí kariéru

Soukup se ale v televizi bez servítků do herečky navážel, i když je to matka jeho vyvolené. „Mezi partnerky Martina Stropnického patřila Veronika Žilková. U něj neskončil průserem politický, ale soukromý život. To by člověk nevěřil, jak soukromý život může těžce poškodit kariéru nadějného politika, respektive rozzuřená bývalá manželka,“ ťal do živého ve svém  pořadu. Matky Agáty se to pravděpodobně velmi dotklo. Reakce na sebe nenechala dlouho čekat.

iZdroj fotografie: Nextfoto

Soukupovo rýpání si jeho potenciální tchyně nenechala líbit, ale byla ve vyjádření opatrná. „Veronika Žilková se veřejně distancuje od názorových vyjádření TV Barrandov. Televizi nesleduje a odmítá komentovat útoky televize Barrandov na kohokoliv. Demokracie umožňuje rozdílnosti názorů,“ napsala herečka do redakce webu Extra. Agátě se už dost kulatí bříško a narození jejího třetího dítěte v příštím roce by mohlo její znesvářené okolí zase sblížit.

Co říkáte na vyjádření magnáta o matce jeho partnerky?

Zdroj: Šíp
Diskuze Vstoupit do diskuze
145 lidí právě čte
Zobrazit další články