První okamžiky v talentové souteži vypadaly na fiasko. Po několika vteřinách zazněla melodie, která všechno změnila

Za každým úspěchem většinou stojí i řada nějakých neúspěchů. Podobnou zkušenost měla i mladá dívka, která přišla vystoupit ve velmi známé talentové soutěži.

mikrofon zpěv i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Každoročně se konají různé talentové soutěže, kde mají lidé možnost předvést před porotou a diváky svůj talent. V některých případech se jedná o velmi komická vystoupení, která publikum pobaví, ale častokrát to na postup do dalšího kola soutěže nestačí. Někdy jsou vystoupení naopak naprosto šokující a všichni jsou u vytržení. Svou roli hraje u soutěžících samozřejmě také tréma. Zkušenost s tím má i tato mladá dívka, jejíž vystoupení vypadalo v první chvíli na naprostou katastrofu.

Dívka byla na řadě

Ve chvíli, kdy mladá soutěžící přišla na řadu, tak ji přepadla obrovská nervozita. Tu na ní poznali již uvaděči, kteří se ji snažili lehce uklidnit. Dívka předstoupila před porotu a publikum. Ihned následovaly vstupní otázky, které mají porotci na každého soutěžícího. V tom momentu bylo vidět, že je dívka značně nervózní a pravděpodobně to ovlivní její vystoupení. Porotcům sdělila, že jim přišla ukázat svůj talent v podobě zpěvu, na což bývají hodnotící vždycky velmi zvědaví.

Porotce dívku zastavil

Na začátku svého pěveckého vystoupení měla dívka opravdu obrovskou trému. Nikdy před tak velikým publikem pravděpodobně nevystupovala a mezi porotci navíc usedl slavný Simon Cowell. Pár vteřin poté, co se dala do zpěvu, Simon dívku zastavil. V ten moment to pro soutěžící vypadalo katastrofálně, což ale nebyla pravda. Cowell evidentně viděl v dívce její talent, ale poznal, že si vybrala špatnou píseň pro své vystoupení. Požádal ji tedy o to, aby zkusila zazpívat něco trošku jiného, takže si dívka vybrala druhou píseň.

Stalo se něco neuvěřitelného

Ze své druhé písně zvládla dívka zazpívat pouze pár tónů a celé publikum najednou bylo naprosto nadšené. Bylo vidět, že druhá vybraná píseň mladé začínající zpěvačce sedí daleko lépe. Celé vystoupení následně znělo, jako kdyby před publikem stála zkušená a ostřílená zpěvačka. Za svůj výkon dívka sklidila zasloužený aplaus, jelikož takto krásně zazpívané písně nejsou v talentových soutěžích vidět a slyšet každý den. Jak se zdálo, tak měl Simon opravdu dobré tušení ohledně dívčina výběru písně.

Mikrofon iZdroj fotografie: Pixabay

Soutěžící postoupila dále

Po dokončení písně a mohutném aplausu byl čas na závěrečný verdikt poroty. Jednotlivě dívce všichni sdělili svůj názor na její zpěv a následnými rozhodnutími ji poslali do dalšího kola soutěže. Mladá zpěvačka nyní ví, jaký typ písní by měla zpívat, aby uspěla. To pro ni může být i jistou radou a také motivací, aby se díky svému neskutečnému talentu pokusila celou soutěž vyhrát. Její blízcí a spousta nových fanoušků jí jistě budou držet palce. Velikou zásluhu na všem má však také Simon Cowell.

Jaká píseň podle vás mohla dívce sednout více?

Zdroj: Newsner
Diskuze Vstoupit do diskuze
51 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články