Vzpomínáte si na děvčátko, které vyhrálo více než 300 soutěží krásy? Dnes byste ji rozhodně nepoznali

Malá dívenka vyhrála více než 300 soutěží krásy. Podívejte se, jak vypadá dnes a co vše musela podstoupit a vytrpět kvůli své matce.

královna krásy i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

V České republice nejsou dětské soutěže krásy rozšířené tak jako v Americe, ale i přesto již mají i v našem státě své příznivce a fanoušky. Američané jsou v tomto ohledu velkými přeborníky a je až neuvěřitelné, co jsou rodiče, především tedy matky, schopné svým maličkým dcerkám dělat, jen aby byly v těchto soutěžích úspěšné a umisťovaly se na předních příčkách. V mnoha případech si spíše matky plní své sny a projektují nenaplněné ambice.

Neměla dětství jako ostatní její vrstevníci

Mnoho lidí tyto dětské soutěže krásy neschvaluje a přímo je nenávidí, avšak jsou tací, jež je naopak zbožňují. V Americe je tento styl zábavy populární již dlouho dobu, a to především u žen. Matky totiž přihlašují své malé dcerky do těchto soutěží a naparádí je tak, že to většinou přeženou a děti ve finále nevypadají vůbec přirozeně, natož krásně. Dokonce jsou schopny svým dcerám obstarat umělé zubní náhrady, příčesky, a v nejhorších případech i aplikovat botoxové injekce.

Eden Wood z Arkansasu je dosud nejvíce násobnou vítězkou takovýchto dětských soutěží krásy v Americe. Tato blonďatá dívenka se umístila na prvním místě více než 300krát za svoji celkovou účast na těchto šampionátech. Eden nikdy neměla bezstarostné dětství jako ostatní holčičky v jejím věku. Nemohla si hrát a chodit do kroužků či k babičkám. Místo toho měla spoustu povinností, protože se těchto soutěží účastnila kvůli své matce již od prvního roku svého života.

Nyní je z ní úspěšná televizní hvězda

Škola a cokoli jiného šlo většinou stranou, naopak nejdůležitější byly pravidelné lekce pózování a hodiny učení se správné chůzi a mimice. Musela trávit spoustu času u kadeřníků, na kosmetice a již od malička měla Eden umělé řasy. Matka jí ordinovala různé diety a neváhala za to vše utratit jmění. O budoucnosti své dcery přemýšlela již od jejího narození, chtěla z ní mít televizní hvězdu. Svou dceru porodila až ve čtyřiceti letech, jiné děti předtím ani poté neměla.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Eden Wood® (@officialedenwood)

Díky matčině úsilí se z Eden stala dětská nejpopulárnější star. Nyní je z ní sedmnáctiletá slečna, která účinkuje v reklamách, videoklipech a vystupuje v mnoha televizních show. Dostala roli v celovečerním filmu a účastnila se také reality show. Vyrostla z ní krásná mladá dáma, které se nyní opravdu moc daří. Ostatně, přesvědčte se sami.

Co si o těchto dětských soutěžích krásy myslíte vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
63 lidí právě čte
Zobrazit další články