6letá dívka ohromuje svět svými baletními schopnostmi. Za takový výkon by se nemusela stydět ani dospělá profesionálka

Teprve šestiletá dívka překvapila svým neuvěřitelným baletním talentem. Na známou skladbu předvedla dechberoucí vystoupení.

Baletní boty i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Balet je nádherným tanečním uměním, za kterým však stojí roky tvrdého tréninku a odříkání. Kariéra baletky končí velmi brzy, protože se jedná o opravdu náročnou taneční techniku. Studium baletu začíná již v útlém věku a je doprovázeno vekou dřinou. Jedna malá dívenka však dostala do vínku obrovský talent, který předvedla na parketu. Málokdo nebyl překvapen jejím představením.

Při jejím vystoupení se tajil dech

Již když teprve šestiletá Anastasia nastoupila před publikum, bylo jasné, že diváky čeká nevídaná show. Její sebevědomé kroky a suverénní nástup byly ohromující. Když zazněly první tóny známé skladby z Chačaturjanova baletu Cipollino, někteří diváci se jistě zalekli. Nedokázali si totiž představit, jak by mohla takto malá dívka ztvárnit tak náročné představení. Ta jim však vytřela zrak.

Předvedla perfektně nacvičené kroky, naprosto věděla, co dělá. Kterékoli jiné šestileté dítě by tam totiž jen bezmyšlenkovitě poskakovalo a tancovalo. Ona však bravurně předváděla dokonalé baletní kroky. Propínala nohy i špičky, rukama dotvářela celkový pohyb. Celé její vystoupení dováděl k dokonalosti i její profesionální výraz, jejž měla po celou dobu. Tancovala s lehkostí a elegancí, což popisuje také web MadlyOdd.

Sami se o jejím emotivním vystoupení přesvědčte

Její tanec byl velmi emotivní, působilo to, jako když se mladý stromek kývá moudrostí starého stromu. Diváci jako by se ocitli v jiném světě. Ve světě, kde vládne talent a umění. Balet Cipollino, který dívka představovala, vypráví příběh o hrdinství a vzdoru. O tom, jak může být tanec nástrojem odporu a majákem naděje. Přestože zde tancovala teprve šestiletá dívka, její představení bylo plné vážnosti a síly. Jak uvádí také web SeeItLive, rodiče této talentované tanečnice pravidelně zveřejňují její videa na Instagramu.

Video, jež šokovalo nejen přítomné diváky, ale také internetové uživatele, má již přes 3,6 miliónů zhlédnutí. Některé dospělé tanečníky by hravě strčila do kapsy. Sami se můžete na toto neuvěřitelné představení šestileté dívky podívat. Další talentované děti jste mohli vidět také v pořadu Česko Slovenko má talent, o této mladé akrobatické dvojici jsme vás na DámskémDeníku již informovali.

Jak se vám její tanec líbil?

Diskuze Vstoupit do diskuze
98 lidí právě čte
Zobrazit další články