Dívka a chlapec na ulici zazpívají duo snů. Známá píseň zní z jejich úst andělsky

Naprosto okouzlující zpěv dvanáctiletého chlapce a osmnáctileté dívky všem vyrazil dech. Video z jejich vystoupení se stalo okamžitě virálním.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Spousta lidí zpívá, ale jen hrstka z nich má k této činnosti opravdový talent. Když někdo umí nádherně a čistě zazpívat píseň, je radost jej poslouchat. U některých za tím stojí léta dřiny a hodin zpěvu, jiní dostali do vínku tak nevídaný talent, že dokáží zazpívat cokoli a kdykoli. A mezi takové se řadí i dvojice mladých umělců, již zpívají na známé ulici Grafton Street, která se nachází v Dublinu.

Dvojice ohromila všechny posluchače

Přestože vám dvojice Allie Sherlock a Fion Whelan pravděpodobně nic neříká, na internetu jsou opravdu známí. Video, na kterém společně zpívají oblíbenou píseň Hallelujah, se stalo virálním a má již téměř 6 milionů zhlédnutí. Tito dva talentovaní zpěváci své představení předvedli na rušné irské ulici Grafton Street, což také zmiňuje web MadlyOdd. Zde se lidé mohou setkat s mnoha vystupujícími umělci.

Allie Sherlock je osmnáctiletá irská kytaristka, skladatelka, zpěvačka a pouliční umělkyně (buskerka), která se proslavila především díky sociálním sítím a hudebnímu kanálu na YouTube. Na Grafton Street se poprvé objevila již ve svých jedenácti letech, aby zde předvedla svůj velký talent. Její otec, který je zároveň i jejím manažerem, ji střeží jako oko v hlavě. V dětství se totiž potýkala s těžkou šikanou ze stran spolužáků, proto ze školy odešla a učila se doma. Svým zpěvem vyráží dech všem posluchačům.

Že by to byl opravu další Ed Sheeran?

Fion Whelan je teprve dvanáctiletý chlapec pocházející z irského Wicklow. Spoustu lidí jej považuje za novodobého Eda Sheerana, a to nejen proto, že mají oba stejně rezavé vlasy, ale především kvůli jeho neuvěřitelnému a nádhernému hlasu. Proslavil se díky svému zpěvu na Grafton Street, video z jeho vystoupení bylo totiž poté sdíleno na YouTube, kde si jej všimlo mnoho lidí. Zazpíval známou píseň od zpěváka oceněného Grammy, což uvádí také IrishMirror.

Když se tedy tito dva talentovaní zpěváci dali dohromady a zazpívali společně píseň od Leonarda Cohena, zastavilo se u nich obrovské množství lidí. S nadšením a zatajeným dechem poslouchali jejich andělský zpěv. Čistota, s jakou pěli, jejich nádherné hlasy, dokonalá intonace, to vše v posluchačích vyvolalo bouřlivé emoce. Některé jejich vystoupení dojalo k slzám. Vy se na jejich povedený duet můžete podívat přímo zde.

V České republice sice takovouto ulici umělců nemáme, ale proslavit se mohou talentovaní lidé díky televizní show Česko Slovensko má talent. Té se každoročně účastní velké množství různých umělců, mezi kterými se vždy objeví mnoho zpěváků. Letošní ročník této talentové soutěže vyhrála právě zpěvačka Anna Slížová, o které jsme na DámskémDeníku také psali.

Jak se vám jejich zpěv líbil?

Diskuze Vstoupit do diskuze
116 lidí právě čte
Zobrazit další články