Ani 35 lékařů nedokázalo pomoci tomuto chlapci. Pak jeho matka přišla se šíleným nápadem, který mu zachránil život

Matky zažívají ve svých životech velké utrpení, když musí sledovat, jak jejich děti trpí. Stejné utrpení zažívala i tato žena, která musela přihlížet tomu, jak se její syn trápí.

Miminko s ekzémem i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Stephanie Smith každý den sledovala svého syna, jak pláče kvůli nesnesitelné bolesti, kterou lékaři nebyli schopni zmírnit. Bylo to mnoho bolestivých dnů, během nichž nevěděla, co má dělat. Lékaři byli bezradní a nevěděli, jak mají trápícímu se dítěti pomoci. Stephanie ale nezůstala bezmocná – rozhodla se jednat. Kdyby to neudělala, neznamenalo by to, že není dobrá matka. Věděla však, že pokud nic nepodniknou lékaři, bude muset jednat ona.

Trpěl nesnesitelnou bolestí

Stephanie se snažila pomoci svému tříměsíčnímu synovi Izaiahovi, který trpěl bolestmi kvůli zvláštnímu zánětu pokožky. Po celou tu dobu měl vyrážku, která se zhoršovala pod vlivem různých faktorů, jako je například aviváž nebo zbytky parfému. Jeho pokožka byla plná otevřených ran a sebemenší dotek způsoboval velkou bolest. Stephanie plakala, když se ho nemohla ani dotknout, ani ho obejmout kvůli jeho velkému utrpení. Žádná matka by nechtěla vidět své dítě v takovém stavu. 

Nikdo mu nedokázal pomoci

Rodina navštívila celkem 35 lékařů. Většina z nich tvrdila, že chlapec trpí ekzémem, což je onemocnění způsobené alergií, a proto doporučovali užívání steroidů. Bohužel steroidy pomáhaly jen na krátkou dobu a organismus si na ně rychle zvykal a potřeboval stále vyšší dávky. Zoufalá matka začala hledat pomoc na internetu a nakonec se rozhodla věřit své intuici. Všimla si, že Izaiah je během koupele klidnější. Aby zmírnila jeho bolest, často ho vkládala do vaničky. 

Ekzém na kůži iZdroj fotografie: Depositphotos

Přišla s geniálním řešením

Takto mohl na chvíli usnout a nemusel cítit bolest. Stephanie se rozhodla experimentovat a po vysazení steroidů, které způsobily závislost, aby dítě nekřičelo, když dostalo nižší dávku, se rozhodla vyzkoušet homeopatické masti. A pak se stal zázrak. Balzám z citronové trávy a zinku začal Izaiahovi přinášet úlevu. Izaiah začal sám ukazovat na tuto mast a toužil po ní. Jeho pokožka již nečervenala a po měsíční léčbě vypadala úplně zdravě.

Stephanie teď svůj recept sdílí na internetu a doufá, že pomůže dětem, které měly stejný problém jako její syn. 

Co na její nápad říkáte?

Diskuze Vstoupit do diskuze
54 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Zobrazit další články