Hned po porodu se vzdala své dcerky. Po 21 letech od ní dostala zprávu, která šokovala celou rodinu

Ne každý den se stane, že se matce ozve její biologická dcera, kterou opustila. Těmto dvěma ženám se však tento příběh stal a měl dokonce velice zajímavé rozuzlení.

Nohy i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Někteří rodiče se nemohou o své novorozené dítě z různých důvodů postarat. Spousta z nich prostě nechce nebo má například jejich dítě nějaké tělesné či duševní postižení, a tak se jej raději zbaví. Existují ale také ti, již se svého miminka vzdávají nedobrovolně, protože prostě nemají prostředky a možnosti na to, aby o něj bylo adekvátně postaráno. Velmi podobný je i tento příběh o matce a její dceři, který měl však velmi zajímavé rozuzlení.

Žena porodila dítě

V tehdejší době porodila žena již ve velmi nízkém věku. Bylo jí pouhých 19 let, když na svět přivedla svého potomka. Narodila se jí dcera, která byla naprosto zdravá. Mladá matka si ale své dítě bohužel nemohla nechat, jelikož v té době neměla žádnou práci. Její přítel jí opustil ve chvíli, kdy se dozvěděl, že je těhotná. Ani jedna z rodin jak dívky, tak chlapce se k novorozenci neměla a tak se své dcery musela mladá maminka vzdát.

Opustila ji nerada

Mladá matka se v té době vzdávala své dcery velmi nerada, což doufala, že jednou pochopí. Napsala pro ní ale velmi zajímavý zápisníček, ve kterém se jí snažila vše vysvětlit. Doufala, že se k němu její biologická dcera jednou dostane a poté, co si vše přečte, tak pochopí, proč se k takovému kroku její matka odhodlala. Také si žena moc přála, aby se její dcera dostala do milující rodiny, kde jí nebude scházet rodičovská láska, kterou děti moc potřebují.

Dcera byla adoptována

Dceru mladé maminky si naštěstí brzy adoptoval pár, který si moc přál mít dítě. Tím pádem se i vyplnilo přání, aby se holčička dostala do milující rodiny. Oba adoptivní rodiče dávali své dceři maximum péče a lásky, kterou si tak moc zasloužila. Vše to dokazuje i to, že jednoho dne jí předali zápisníček, který pro ní vytvořila její biologická maminka. Dcera si jej celý přečetla a přišlo jí vše velmi zajímavé. To však ještě nikdo netušil, co má tato dívka v budoucnosti v plánu.

Dcera matku vyhledala

Na základě zápisníčku se dcera později snažila svojí biologickou matku vyhledat. Sedla si tedy k počítači a pomocí sociálních sítí nakonec narazila na ženu, která odpovídala tomu, že nejspíše bude její matkou. Rozhodla se ji tedy kontaktovat s tím, že napsala přesný datum svého narození a že jí k této ženě dovedl právě ten napsaný sešit. Dále ve zprávě také zmínila, že by moc chtěla svou maminku poznat a chtěla by se s ní vidět. Z toho měla její biologická matka velmi smíšené pocity.

Ženy se setkaly

Na podobnou zprávu čekala žena velkou spoustu let. Matka nakonec svolila a obě ženy se tedy setkaly. Byla to sešlost plná emocí a štěstí, dokonce své biologické matce její dcera její jednání nevyčítala. Naprosto chápala, proč se tak rozhodla. Naopak její matka byla ráda, že se její dcera dostala do milující rodiny, čímž našla někoho dalšího, kdo jí dokáže tak moc milovat i přes to, že je adoptovaná.

Co matka mohla dle vás udělat jinak, aby se nemusela vzdávat své dcery?

Diskuze Vstoupit do diskuze
56 lidí právě čte
Autor článku

Klára Kozáková

Mé poutavé a zábavné články zasahují do srdce čtenářů, nabízejí nejen aktuální bulvární události, ale také inspiraci pro moderní životní styl. S otevřeným přístupem podněcuji čtenáře k prožívání každého dne plným dechem a radosti. Jako průvodkyně světem bulváru a lifestyle jsem neúnavnou kreativní silou, která přináší osvěžující náhledy a nabízí čtenářům nezapomenutelné zážitky.

Zobrazit další články