Cestující letadla museli snášet dětský křik po dobu 8 hodin: Rodiče syna nechali skákat po sedačkách, jako by nic

Zámořské lety jsou nepříjemně dlouhé a mnohdy i nekomfortní. Může být ale hůř, když se na palubě objeví neukázněný spolucestující jako v případě tohoto letu do New Jersey.

Malý chlapec křičí i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Dlouhý let se může v mžiku změnit v děsivou noční můru. A namísto pohodového startu zasloužené dovolené dostanou hned v jejím úvodu nervy natěšených cestovatelů pořádně zabrat. Tvrdou zkouškou trpělivosti a psychické odolnosti museli projít pasažéři osmihodinového letu z Německa do Spojených států. Museli během něj totiž téměř permanentně poslouchat šílený dětský křik. Zlobivý tříletý pasažér skákal po sedačkách, bouchal do letadla a zkrátka nebyl k zastavení.

Doufali, že se dítě uklidní, až letadlo vzlétne

Pravděpodobně každý člověk, který se chystá na několikahodinový let, se modlí, aby poblíž jeho sedadla neměl místo nějaký rodič s malým dítětem. Rázem se totiž může stát, že se běžná cesta změní v pekelnou jízdu. Přesvědčili se o tom i pasažéři letu do Newarku v New Jersey. Let jim nepříjemně zpestřil neukázněný aktivní chlapec, který ječel, pobíhal po palubě a lezl po sedadlech. Původně cestující doufali, že se rozjívené dítě uklidní, až stroj začne rolovat po dráze.

Jenže se mýlili. Dětské běsnění, které začalo ještě na zemi, pokračovalo i ve vzduchu. Matka chlapce sice původně ubezpečovala letušku, že se její potomek zklidní, jakmile dostane tablet a připojí se na wi-fi, avšak to se nestalo. Namísto toho její syn během celé cesty hlasitě křičel, výskal, bouchal do stropu letadla, lezl po sedadlech a pobíhal po uličkách. Zdálo se, že ženě je zřejmě trapně, a občas se snažila svého potomka uklidnit. Ten však matčiny prosby ignoroval.

Démonické dítě křičí a matka nic nedělá

Frustrace cestujících narůstala. Doufali, že se dítě časem unaví a přestane vyvádět. To se ale přepočítali. Malý uzurpátor měl dost sil a jeho řádění nakonec trvalo téměř nepřetržitě po celý osmihodinový let. Jedním z pasažérů letu byl i newyorský umělec Shane Townley, který řádění dítěte natočil. Video umístil na sociální sítě a opatřil ho popiskem: „Démonické dítě křičí a běhá po dobu osmihodinového letu“. Na záběrech jsou vidět i scény, jak si někteří cestující časem začali zacpávat uši.

pasažéři na palubě letadla iZdroj fotografie: Unsplash

Nejen chlapec, který pobíhal po letadle a ječel u toho z plných plic, musel pasažérům pořádně počechrat nervy. Zaráželo je i chování jeho matky. „Podívejte se, jak toto dítě běhá a křičí po celou dobu letu, zatímco matka nedělá téměř nic, aby ho zastavila,“ uvedl Townley. Všichni cestující si pořádně oddychli, když po osmi hodinách letadlo konečně přistálo a jejich utrpení skončilo. „To byla noční můra, bože, osm hodin křiku,“ řekl jeden z vystupujících pasažérů.

Neukázněné cestující měli vysadit

Townleyovo video na sociálních sítích okomentovala spousta uživatelů. „Je smutné, že se to na palubách letadel stává čím dál častěji, neukázněné děti a vyčerpaní rodiče. Ani sluchátka s potlačením hluku by tuhle hrůzu nepřehlušila. Naprostý nedostatek disciplíny,“ napsal jeden z nich. „Pokud to začalo ještě před startem letadla, mělo se vrátit k terminálu a dítě i jeho rodiče vyhodit. Takové chování je prostě nepřijatelné,“ reagoval další. Pasažéři děsivého letu si mohli oprávněně stěžovat letecké společnosti.

Co byste dělali, kdybyste byli pasažéry tohoto letu?

Diskuze Vstoupit do diskuze
77 lidí právě čte
Zobrazit další články