Neměl na zaplacení nákupu, tak mu pomohla. Když zjistila, komu podala pomocnou ruku, byla v šoku

Žena byla připravená dělat dobré skutky. Nikdy by si však nepomyslela, kdo se vyklube z muže, kterému nabídla pár dolarů, když neměl na zaplacení nákupu.

pokladna v supermarketu i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Žena z amerického New Jersey rozhodně nečekala, co se jí stane při běžném nákupu v místním obchodě s potravinami. Když už měla v košíku všechno zboží, které ten den měla v plánu koupit, stoupla si do fronty u pokladny jako obvykle. Po nějaké chvíli si však všimla, že muž, jenž je právě na řadě, nervózně prohledává kapsy u kalhot. Hned jí došlo, že nejspíš doma zapomněl peněženku. Ochotně mu tak přispěchala na pomoc.

Přemýšlela, jestli to není některý z jejích žáků

Bývalá učitelka v důchodu, Ruth Riedová, chodí pravidelně nakupovat do místního menšího supermarketu. Tentokrát se však pro ni nakupování stalo nezapomenutelným zážitkem, díky kterému se dostala i do médií. Ve stejný čas si totiž do obchodu skočil koupit svačinu i jeden velmi slavný muž. Když u pokladny hledal peníze, Ruth se zdál nějaký povědomý, ale stále netušila, kam ho zařadit.

Přemýšlela, jestli to není některý z jejích bývalých studentů. Na nic však nepřišla. Když se muž zadíval na frontu za sebou ve snaze požádat někoho o pomoc, Ruth už byla připravená jeho nákup zaplatit. Podala mu pětidolarovou bankovku, a muž ji tak mohl předat pokladní. Poté se vydal za Ruth, aby jí poděkoval. Tu v té chvíli napadlo, že vypadá jako známý country zpěvák Keith Urban, a tak mu to i řekla.

Ten k jejímu překvapení svoji identitu potvrdil. Ona mu to však nejprve nevěřila. Je to přece manžel Nicole Kidman a myslela si, že žijí v Austrálii. Co by tak slavný zpěvák dělal v malých zapadlých potravinách v New Jersey. Netrvalo však dlouho a po boku slavného zpěváka se ocitl jeho bodyguard, který jeho identitu skutečně potvrdil. Překvapená Ruth si tak se zpěvákem pořídila společnou fotku.

Vůbec se nechoval jako celebrita

Keith Urban jí vysvětlil, že sice je bohatý, ale co se týče nákupu svačiny, jen on sám ví, na co má právě chuť. Proto se na tento drobný nákup vydal. Ruth byla z Keitha nadšená a později pro média uvedla, že ji velmi překvapila jeho skromnost. Rozhodně se nechoval jako nějaká namyšlená celebrita. Právě naopak, byl velmi milý a přátelský. Jednoduše si popovídali jako dva úplně obyčejní lidé.

Ruth však také místním novinám řekla, že její prvotní motivace bylo pomoci někomu v nouzi. A nestalo se tak poprvé. Už před delším časem si předsevzala, že se každý den bude snažit udělat nějaký dobrý skutek a alespoň malou pozorností někomu pomoci. Vždy to však byli úplně obyčejní lidé. Tentokrát ji ale prozřetelnost svedla dohromady s tímto slavným mužem, a ona tak bude mít ještě dlouho na co vzpomínat.

Jakou slavnou osobnost jste úplnou náhodou potkali vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
95 lidí právě čte
Autor článku

Anna Sedláková

Zobrazit další články