Předpověď Baby Vangy na rok 2024: Lidstvo čekají temné zkoušky, které nemusí překonat

Baba Vanga je bulharská věštkyně, která se nezapomněla zaměřit ani na rok 2024. Ten bude obsahovat mnoho přelomových událostí.

Věštkyně baba Vanga i Zdroj fotografie: Пакко / Creative Commons / CC BY-SA
                   

Baba Vanga je bulharská prorokyně, jež se v posledních letech stala doslova legendou. Její předpovědi již několikrát odpovídaly skutečnosti, což velmi přispělo veřejnému mínění o její práci. Narodila se v roce 1911 v jedné malé bulharské vesnici. O dvanáct let později přišlo tornádo, které ji připravilo o zrak. Po tomto incidentu však objevila svůj dar v podobě předpovídání budoucnosti.

Rozsáhlé kybernetické útoky

Její nejznámější předpovědi obsahují například informace o vzestupu Islámského státu, velmi známý brexit, či varování před teroristickým útokem na Světové obchodní centrum. Významná věštkyně sice zemřela v roce 1996, přesto stihla zpracovat své domněnky na několik let dopředu. Lidstvo tak má dokonalou předpověď také na příští rok 2024, který se nezadržitelně blíží.

Rok 2024 bude podle Baby Vangy plný přelomových událostí. Podle všeho by měla výrazně stoupnout kvalita a úroveň kvantových výpočtů, což by mohlo zásadně ovlivnit technologické odvětví. Následovat by měla velká krize v rámci globální ekonomiky. Velké společnosti a firmy by se měly zaměřit na ochranu svých dat. Ta budou ve stále větším nebezpečí před kybernetickými útoky.

Atentát na Putina

Těšit se můžeme z nových průlomů v rámci lékařství a obecně zdravotnictví. Všechno toto však snadno zastíní klimatická krize, která překvapí celou planetu nepříjemnými povětrnostními vlivy, s nimiž dosud nemáme žádné zkušenosti. Baba Vanga zabrousila také do politiky. Konkrétně předpověděla, že dojde k pokusu o atentát na ruského prezidenta Vladimira Putina.

Pomník Baby Vangy iZdroj fotografie: Depositphotos
Pomník Baby Vangy

Takový krok by jistě zásadně změnil další pokračování války na Ukrajině. Podle Vangy se nevyhneme ani dalším teroristickým útokům na území Evropy. V rámci politiky dostane svou další šanci na úspěch také kontroverzní Donald Trump. Nakonec přichází třešnička na dortu v podobě kontaktu s mimozemšťany, o který se lidstvo pokouší již určitou dobu. Čeká nás tedy velmi zajímavý rok.

Která z předpovědí je podle vás nejpravděpodobnější?

Zdroj: CityMagazine
Diskuze Vstoupit do diskuze
51 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články