Video: Bývalá zaměstnankyně řetězce Primark se svěřila s nechutným zážitkem ze zkušební šatny, který ji pronásleduje

Zatuchlý zápach prádla, které pracovnice obchodu vracela do regálu v prodejně, ji nepříjemně zaskočil. Nakonec se ukázalo, že její zkušenost zdaleka není ojedinělá.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

V obchodních domech se odehrává spousta zvláštních věcí, o kterých běžný zákazník nemá zdání. Bývalá zaměstnankyně jedné z britských prodejen společnosti Primark se podělila o příběh, který ji dodnes pronásleduje. Mezinárodní módní řetězec, který se prezentuje jako prodejce cenově velmi dostupného zboží, není českým spotřebitelům neznámý. V uplynulých dvou letech otevřel za obrovského zájmu veřejnosti své dva obchody v Praze a Brně.

Smrdělo to jako zatuchlé cigarety

Na podivné chování zákazníků obchodů irské společnosti upozornila bývalá zaměstnankyně Georgia Pontinová na TikToku. Uvedla, že nepříjemnou zkušenost zažila, když měla na starosti hladký chod kabinek, kde si lidé zkouší věci. Jeden zážitek ji velmi rozrušil. „Pracovala jsem v Primarku a jsou příběhy, které mě dodnes pronásledují. Tohle je jeden z nich. Pracovala jsem v oddělení podprsenek a jednoho dne jsem musela vzít podprsenky, které byly v šatně, a vrátit je zpět do regálů,“ vypráví Georgia.

Když si hleděla svého a dělala svou práci, všimla si něčeho zvláštního. „Udělala jsem to, co obvykle. Vzala jsem podprsenky ze zkušebních kabin a začala je ukládat na své místo,“ říká bývalá zaměstnankyně obchodu. Když kolem regálů procházela, měla pocit, že cítí nevábný zápach. „Smrdělo to jako zatuchlé cigarety. Začala jsem se bát, že si někdo bude stěžovat, že nedělám svou práci pořádně,“ vysvětluje.

Zdrojem zápachu byla podprsenka

Stále chodila mezi regály a uklízela podprsenky, které se nahromadily ve zkušebních kabinách, ale nepříjemný odér byl všudypřítomný. Najednou si uvědomila, že smrad pochází z jedné z podprsenek. Sáhla jsem po jedné z podprsenek a najednou jsme držela v ruce kus prádla, které jsem nikdy předtím neviděla. Pak mi to docvaklo, uvědomila jsem si, že podprsenka je zdrojem toho zápachu,“ vzpomíná Georgia.

Obchod s prádlem iZdroj fotografie: Depositphotos

Ukázalo se, že nějaká zákaznice si v šatně namísto vyzkoušení prádla prostě vyměnila vlastní podprsenku za novou. Georgia pak varovala zákazníky, aby vždycky vyprali koupené oblečení, protože nemohou vědět, odkud pochází. „Nevíte, jestli je opravdu z Primarku, nebo ne,“ uvedla s tím, že zákazníci se ale nemusí příliš znepokojovat, protože obchody nemohou prodávat věci, které nenabízejí, na což se přijde už u pokladny.

V šatnách se někdo vykálel

Georgia dodala, že zdaleka nešlo o ojedinělý případ. Na sociálních sítích její příspěvek spustil lavinu komentářů. Bývalá prodavačka obchodu Marks & Spencer napsala, že podobné věci se často děly i v tomto řetězci. Lidé prý dokonce odcházeli v nových botách a staré vrátili do regálu, jako by se nic nestalo. „V našem obchodu Marks & Spencer se někdo ve zkušebních šatnách vykálel,“ tvrdil jeden z diskutujících. „To jsem viděla několikrát, pracovala jsem v šatnách v Primarku,“ přidala se další ze zaměstnankyň.

@pontasaurus I wish I could see a copy of that accident book 😂 it would ALL be me #Primark #storytime #PrimarkStories #viral #foryou ♬ original sound – Georgia Pontin

Jaké zkušenosti máte s nakupováním oblečení a prádla?

Zdroj: Mirror
Diskuze Vstoupit do diskuze
148 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ocet má na zahradě 3 způsoby uplatnění: Proti plevelu, škůdcům i jako čistič
Události247.cz
Události247.cz
Konsolidační balíček dostává svou podobu, předčasný důchod bude zřejmě minulostí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Superpotravina med: Potravina plná vitamínů pomůže nejen na nachlazení
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství