Bezdomovec uchvátil porotu na talentové soutěži úžasným zpěvem

V talentových soutěžích se může objevit mnoho různých lidí. Ale že by to byl i bezdomovec, to není příliš běžné. V tomto případě se to ale stalo, a nikdo nemohl věřit tomu, co muž na pódiu dokázal.

i Zdroj fotografie: Unsplash.com
                   

Na talentové soutěži Mexiko má talent zazpíval před lety neznámý muž bez domova jménem Pablo Lopez. A dá se říct, že se s ním život vůbec nemazlil. Od dětských let je sirotkem a osm let žije v podstatě na ulici. I přesto všechno se ale odvážil do soutěže registrovat, jelikož se chtěl podělit o svůj dar shůry. Jeho hlas i pěvecký výkon je mimořádný. Přesvědčit se o tom můžete na přiloženém videu. Zcela jistě vám naskočí husí kůže.

iZdroj fotografie: Unsplash.com
Z ulice až před porotu

Nadějný zpěvák, který nikdy nedostal svou šanci

Když Pablo před lety nakráčel na pódium při účasti soutěže Mexiko má talent, nikdo nevěřil v žádné skvělé výsledky. V momentu, kdy začal zpívat, všem spadla brada. Tříčlenná porota byla zcela uchvácena a publikum začalo skandovat.

iZdroj fotografie: Unsplash.com
Zpěvák ve studiu

Rock and Roll v podání tohoto muže bez domova je naprosto bezkonkurenční. A jak to celé dopadlo? Pablo nakonec celou soutěž vyhrál a získal neuvěřitelných milion pesos. Jenže splněný sen o velkolepé pěvecké kariéře se nekonal. Proč vlastně?

Investice do turné a nevydaná alba

Dle dostupných informací Pablo sice po výhře v soutěži nahrál jedno album se svými písničkami pod pseudonymem Jahvel Johnson, avšak společnost Sony Music nenaplnila smlouvu celou. V té stálo, že nahraje alba čtyři. Kromě jiného mu bylo slíbené pěvecké turné. Ani to se ovšem nekonalo. Muž investoval veškeré vyhrané peníze do něčeho, co se neuskutečnilo. Před pěti lety se nechal slyšet, že je nyní opět na pokraji bídy, ale aby uživil svou rodinu, začal vehementně pracovat.

iZdroj fotografie: Unsplash.com
Skládání písniček

Kariéry zpěváka se Pablo rozhodně nevzdává. Po neblahých zkušenostech se rozhodl, že si ji vybuduje na vlastní pěst, bez složitých a finančně nákladných smluv na turné. Chtěli byste si pustit další písničky od tohoto talentovaného muže? Pak si je kdykoliv poslechněte na kanálu YouTube, kde naleznete i jeho jediné album. Jedno je jisté, Pablova písně mají duši a určitě i perspektivu. 

Diskuze Vstoupit do diskuze
76 lidí právě čte
Zobrazit další články