Bára Basiková dojala fanoušky fotkou ve svatebních šatech: „Moje velká tlustá moravská nejkrásnější svatba,“ okomentovala ji

Bára Basiková na sociálních sítích zavzpomínala na svoji poslední třetí svatbu. Před 15 lety si řekli s dnes již bývalým manželem „ano“.

Bára Basiková i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Bára Basiková letos oslavila 60. narozeniny. Populární česká zpěvačka má za sebou účinkování ve známých kapelách Precedens a Stromboli a v sólové kariéře má na kontě řadu alb a singlů. Zatímco v profesní kariéře měla štěstí na dobré hudební „partnery“, v soukromém životě se jí bohužel tak dobře nevedlo.

K svatebnímu oltáři šla celkem třikrát

Bára měla ve svém životě tři zásadní vztahy, všechny byly korunovány manželstvím a všechny skončily rozvodem. O svých milostných peripetiích začala Bára otevřeně psát na svém blogu Když skočíš, já taky. Na něm se netají tím, že nevěra jejích bývalých partnerů byla ve všech případech vždy jedním z důvodů, proč vztah dospěl ke konci. Vzpomíná ale i na hezké okamžiky, například na svatby.

Nejdříve se provdala za bývalého hudebníka Petra Jíchu a v roce 1992 se jim narodila dvojčata, dnes již dospělé dcery Anna a Marie. Bára vzpomíná, jak byla na první svatbě nervózní, navíc na ni s manželem neměli dostatečné množství financí. První exmanžel na ni byl často hrubý a nevěra u něj nebyla výjimkou. Vztah se rozpadl v roce 1997.

Na poslední svatbu vzpomíná nejraději

Podruhé šla Bára do chomoutu s architektem Jaromírem Pizingerem, který navrhl pražské Divadlo Milenium. Druhou svatbu hodnotí jako krásnou, avšak nemohlo na ní být pár zásadních lidí, a to Bára vidí jako smutnou okolnost. S Jaromírem společně děti neměli. V roce 2006 ji Jaromír opustil kvůli jiné ženě. Bára se tehdy psychicky zhroutila a prožívala těžké období.

Potřetí se vdávala v roce 2008 za herce a produkčního Petra Poláka, který byl o 15 let mladší. Ačkoliv to zprvu vypadalo, že tentokrát to Báře konečně vyjde, opak byl pravdou. Rok po svatbě se jim narodil chlapeček Theodor, ačkoliv Báře bylo v tu dobu již 46 let a spousta zlých jazyků tvrdila, že na dítě je už příliš stará. Rozešli se v roce 2018, protože Polák taktéž pokukoval po jiných ženách.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Bára Basiková (@bara__basikova)

Přesto Bára Basiková na svatbu s ním vzpomíná ze všech nejraději. Nedávno sdílela na sociální síti svatební fotografii, pod niž připsala: „Dnes, 3. 7. před 15 lety… Moje velká tlustá moravská nejkrásnější svatba!S bývalým manželem Petrem je tak již spojuje jen syn Theodor, dnes už čtrnáctiletý, jehož mají ve střídavé péči. Nedávno také Bára šokovala tvrzením, že je nemocná. Musela odstoupit z některých pracovních závazků a nosila paruku. Vypadá to však, že v současné době se již její zdraví vrací do normálního stavu.

Jak se vám líbí svatební fotografie Báry Basikové?

Diskuze Vstoupit do diskuze
53 lidí právě čte
Zobrazit další články