Bára Basiková nadále válčí s vážnou nemocí, kterou nechce specifikovat. Teď po několika měsících odhodila paruku

Populární zpěvačka, která letos oslavila šedesátiny, znenadání začala rušit pracovní závazky. Přiznala, že je nemocná, a začala nosit paruku. Zdraví se jí ale zřejmě pomalu vrací.

Zpěvačka Bára Basiková i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Zpěvačka Bára Basiková (60) bojuje od loňska s vážnou nemocí. Několik měsíců se objevovala na veřejnosti v polodlouhé paruce. Ta je už ale minulostí. Své příznivce čerstvě překvapila fotografií, na níž má nový stylový účes na vlastních vlasech. Nějaká zásadní životní změna za tím prý ale není. Slušivý sestřih, v němž zpěvačka vypadá mladistvě a šik, údajně zvolila z ryze praktických důvodů. „Na léto. Na krátko. Na bílo,“ lakonicky okomentovala svou fotografii Basiková.

Šokovala přiznáním, že je nemocná

Nepřehlédnutelná interpretka s velkým hlasem, která se do povědomí posluchačů zapsala už v osmdesátých letech, kdy vystupovala s kapelami Precedens a Stromboli, loni nečekaně zrušila své pracovní závazky. „O prázdninách mě zasáhly zdravotní problémy, musela jsem po vzájemné dohodě odstoupit z muzikálu Okno mé lásky a byla jsem prostě marod,“ šokovala zpěvačka fanoušky loni v zimě v rozhovoru pro Super.

Své absence v muzikálu, kde měla hrát matku hlavního hrdiny, litovala. „Mrzí mě to, protože jsem byla na premiéře a bylo to fantastické. O to jsem přišla, ale nicméně život jde dál,“ svěřila se Basiková serveru. Jaký je její zdravotní stav, ale podrobněji nespecifikovala, podotkla jen, že se lepší. „Tedy víceméně. Definitivně to za mnou není, ale je to v procesu léčby. Věřím, že na dobré cestě,“ doufá nemocná zpěvačka.

Je natěšená na další muzikálovou roli

Nový sestřih i zájem o novou práci je pravděpodobně důkazem toho, že zdraví se zpěvačce pomalu navrací. Basiková účinkovala v řadě muzikálů a má na svém kontě i slavnou roli Máří Magdalény z představení Jesus Christ Superstar nebo Johanku z Arku ze stejnojmenného muzikálu. Nejraději by se už vrhla na nastudování role v nějakém novém představení. „Přemlouvám Ondřeje Soukupa, který má jeden muzikál téměř hotový. Říkám mu, ať to dokončí, aby se to dalo hrát,“ vyprávěla serveru Basiková.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Bára Basiková (@bara__basikova)

Odhození polodlouhé paruky kolegové ze showbyznysu i fanoušci zpěvačky na sociálních sítích v komentářích kvitují. „Báro, jsi jako holčička,“ nadšeně uvedla bývalá první dáma Dagmar Havlová (70). „Super,“ pochválila mladistvý sestřih herečka Mahulena Bočanová (56). „Wow. Pecka!“ přidala se herečka Adéla Gondíková (49). „Opravdu jste omládla a sluší moc, ale hlavně to zdraví, ať je v pořádku,“ okomentovala fotografii zpěvačky jedna z fanynek.

Co říkáte novému sestřihu populární zpěvačky?

Diskuze Vstoupit do diskuze
50 lidí právě čte
Zobrazit další články