Zamilovaná zpěvačka Monika Bagárová promluvila o svém novém vztahu: „Leo na to není zvyklý“

Mediální zájem o soukromí, který je součástí života lidí, kteří jsou veřejně známí, může být pro novou lásku zpěvačky nepříjemný. Dosud si totiž podnikatel užíval luxusu anonymity.

Zpěvačka Monika Bagárová i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Po boku zpěvačky Moniky Bagárové (28) se objevuje nový muž a vypadá to, že vztah oběma svědčí. Nepříjemné období po rozchodu se zápasníkem MMA Makhmudem Muradovem (33), se kterým má zpěvačka tříletou dceru Rumii, je už pravděpodobně minulostí. Se svojí novou láskou, zámožným karlovarským podnikatelem Leonardem Lekajem (32), se dokonce ruku v ruce už objevili na veřejnosti. A oba zářili štěstím. Ale první šedé mráčky se nad vztahem už stáhly.

Pro podnikatele je to nový zážitek

Poprvé si vyrazili do společnosti na přehlídku módního návrháře Lukáše Macháčka. Narozdíl od bývalého partnera ale nový objev zpěvačky nemá žádné zkušenosti s mediálním kolotočem, který se může začít roztáčet kolem jeho osoby. Snažila se proto předem varovat. Život po jejím boku bude pro podnikatele znamenat jeden velký mediální fičák. „Leo na to není zvyklý, takže pro něj je to něco nového,“ cituje zpěvačku server Fakta Today.

Realita, kterou na plné pecky poprvé její nová láska zažila právě během módní přehlídky, ale předčila její očekávání. „V klidu, nestresuj se, nemusíš dělat žádné rozhovory,“ chlácholila zpěvačka svého přítele. Jenže pak se pár ocitl uprostřed létajících blesků fotoaparátů a novinářů, kteří na předváděčku nové kolekce návrhářových modelů byli pozvaní, a mírná nejistota se dostavila. „My vůbec netušili, že to bude takhle plné médií, takže jsme na to nebyli připravení,“ přiznala zpěvačka.

Zpěvačka ho nechce vystavovat nepříjemnostem

První vstup do společnosti si pár pravděpodobně představoval jinak. Tak velký mediální zájem nečekal. Dostavily se i první obavy, zda nekomfortní situace, do které se podnikatel díky randění se zpěvačkou dostal, zvládne. „Já mu nechci dělat něco, co je mu nepříjemné. Chápu, že k tomu nikdy neměl blízko. Ale jsem moc ráda, že tu se mnou je, doprovází mě a je skvělý partner,“ komentovala citlivé téma Bagárová.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Monika Bagárová (@bagarovamonika)

Naštěstí pár zřejmě první zkoušku ohněm ustál na výbornou. Své nové lásce nedávno zpěvačka vyznala city prostřednictvím svého instagramového účtu. „Miluji, jak se díky němu cítím. Miluji ho všemi způsoby, jakým žena dokáže milovat muže od osobního až po univerzální. Ale hlavně je to bezpodmínečné,“ uvedla Bagárová k černobílé fotografii, na které je v objetí právě s karlovarským podnikatelem. Idylku hrdliček skvěle dolaďuje i fakt, že nový partner zbožňuje zpěvaččinu dceru a malá Rumia si ho prý také zamilovala.

Co říkáte na nový vztah talentované zpěvačky?

Zdroj: FaktaToday
Diskuze Vstoupit do diskuze
51 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla