Starší 68letá dáma šokovala porotu: Během svého vystoupení se proměnila na pravou rockovou dračici

Opravdovou podívanou si pro porotu i publikum přichystala 68letá žena. V talentové soutěži předvedla, že věk je jen číslo.

rocková babička i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Tohle opravdu nikdo nečekal, a ačkoliv je v talentových soutěžích k vidění ledacos, tohle tu ještě nebylo. 68letá žena totiž dokázala, že i v tomto věku mají lidé stále co nabídnout. Prvotní rozpaky poroty i publika vystřídalo čiré nadšení. Z pódia nakonec dáma odcházela za hlasitého potlesku a vy se na tento skvělý výkon můžete podívat ve videu níže.

Sebevědomí jí tedy nechybělo

Jenny Darren už je nějaký ten pátek v důchodu. Rozhodně to však pro ni není překážkou, aby s nezvyklou energií předstoupila před o mnoho mladší porotu i publikum v britské verzi oblíbené talentové soutěže. Pro všechny si však připravila malou lest. Vstoupila totiž na pódium jako důstojná dáma v letech. V typickém účesu i oblečení, které byste přisoudili staré ženě z venkova.

Všichni si asi říkali, co jim taková stařenka může zajímavého předvést. Známý porotce Simon Cowell se jí proto hned na úvod zeptal, jestli si myslí, že by tuto soutěž mohla vyhrát. Darren bez nejmenšího zaváhání odpověděla, že ano. Všichni byli jejím sebevědomím překvapeni a byli zvědaví, co úžasného jim hodlá předvést.

A Jenny se k údivu všech začala svlékat. Nejprve si rozepnula pletený svetr a poté následovala i dlouhá halenka. Publikum s otevřenou pusou sledovalo, jak se pustila i do sundávání dlouhé sukně. Nakonec se ukázalo, že pod babičkovským outfitem se skrývá kožený komplet. Minisukně, síťované punčochy a vysoké šněrovací boty.

žena s kytarou iZdroj fotografie: Freepik

Babička se opřela do mikrofonu

Začala hrát rocková pecka od AC/DC Highway to Hell a Jenny to začala rozjíždět ve velkém stylu. Z usedlé staré dámy se proměnila v rockovou dračici s energií, kterou by jí mohli závidět i ti o generaci mladší. Silný hlas a energický pohyb po pódiu diváky naprosto nadchnul. Jenny dokazuje, že se do mikrofonu umí opřít, a pohybuje se, jako by jí bylo dvacet.

Po tomto neuvěřitelném výkonu si vychutnává zasloužené ovace od publika i poroty. Tohle skutečně nikdo nečekal. Jenny Darren skutečné dokázala, že věk je jen číslo, a její suverénní prohlášení, že věří, že by mohla vyhrát, se najednou ukázalo jako velmi pravděpodobné. Porota ji tak poslala jednohlasně do dalšího kola a ani vy si její vystoupení rozhodně nenechte ujít.

Jak se vám vystoupení této energické dámy líbí?

Diskuze Vstoupit do diskuze
82 lidí právě čte
Autor článku

Anna Sedláková

Zobrazit další články