61letý muž překvapil v talentové soutěži. Svým netradičním uměním si vysloužil bouřlivý potlesk

Vousatý senior všechny překvapil svým vystoupením v talentové soutěži. Všichni přítomní jej odměnili bouřlivým potleskem.

i Zdroj fotografie: Wharton Center/ Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0
                   

Talentové soutěže se pořádají v mnoha zemích světa. Diváci tak mohou být svědky neuvěřitelných vystoupení, která by jinak neměli možnost spatřit. Těchto televizních show se účastní lidé, jež mají skutečný talent, ovšem také jedinci, kteří si pouze myslí, že něco umí. V takových případech jsou diváci překvapeni tím, jak vůbec může mít někdo takovou odvahu předvést své “umění“ před ostatními.

Vousatý senior všechny překvapil

Česko Slovensko má talent je velmi oblíbeným televizním pořadem, který má u diváků velký úspěch. V České republice již bylo odvysíláno 11 řad této soutěže. Celý koncept této show vznikl v Británii pod taktovkou známého a obávaného porotce Simona Cowella. Poté se tzv. „Got Talent“ rozšířil do mnoha zemí po celém světě. Do soutěže se ročně přihlásí neuvěřitelné množství lidí, kteří doufají, že právě oni oslní porotu i diváky, a stanou se tak vítězi a výherci pohádkové odměny.

V australské verzi soutěže „Got Talent“ se v roce 2022 objevilo mnoho zajímavých talentů. Mezi nimi však jeden zcela vynikal. Když se totiž na podiu objevil jednašedesátiletý muž s šedým plnovousem, jenž byl oděn pouze do trenýrek a tílka, nikdo netušil, co předvede. Mnoho diváků bylo skeptických a spíše se obávalo toho, čeho budou svědky. Tento důchodce však všechny svým vystoupením naprosto šokoval. Předvedl totiž tanec u tyče. K této aktivitě přišel zcela náhodou. Jak ale dále uvádí web AbcNet, když ji však jednou zkusil, už u ní zůstal.

Video s jeho vystoupením se stalo virálním

Video z mužova vystoupení v soutěži Australia’s Got Talent zveřejněné na kanále YouTube má již přes 3,5 milionů zhlédnutí. Pole dance, který jednašedesátiletý vousatý senior předvedl, vyrazil dech nejen divákům, ale také přítomným porotcům. Ti jej obdařili neuvěřitelným potleskem a jednohlasně jej poslali do dalšího kola. Sami se přímo zde můžete přesvědčit o jeho ladných pohybech a precizně nacvičeným představením.

To, že se v této talentové soutěži objevují opravdové skvosty, dokazuje také nevidomá zpěvačka, jež se zúčastnila Česko Slovensko má talent v roce 2022. Její dojemné vystoupení jsme na DámskémDeníku již zveřejňovali. Tato televizní show překvapuje nejen různými umělci, ale také jejich životními příběhy, se kterými se mnoho z nich svěřuje. O to více je celý pořad zajímavější.

Jak se vám jeho vystoupení líbilo?

Diskuze Vstoupit do diskuze
85 lidí právě čte
Zobrazit další články