58letá žena bourá všechny stereotypy, pro ženy je skutečnou hrdinkou

Je už ve věku babičky, ale rozhodně na to nevypadá. Tato dáma boří mýty a ukazuje, že věk je jen číslo. Stala se tak inspirací nejen pro ženy ve zralém věku.

žena styl i Zdroj fotografie: Freepik
                   

Na ženy byly vždy kladeny nároky ohledně jejich vzhledu. V posledních letech rozmachu sociálních sítí však tento tlak na dokonalost ještě více roste. Zároveň se však objevují ženy, které se nebojí vystoupit z davu, přestože nesplňují standardní kritéria krásy. Jednou z nich je i Jane Pike, jíž sice táhne na šedesát, ale rozhodně se neobléká tak, jak by mnozí u ženy tohoto věku čekali. Díky své originalitě, energii a citu pro módu si získala mnoho fanoušků a inspiruje i mnohem mladší ženy.

Je inspirací i pro mnohem mladší ženy

Jane se toho vůbec nebojí. Její účet na tiktoku je plný krátkých videí, ve kterých předvádí stylové outfity. Většinu z nich byste však oblékli na mnohem mladší ženu. Kromě toho má tato módní influencerka i velmi výrazná tetování, jimiž opravdu vzbuzuje pozornost. Celkově tak působí jako rebelka, která si rozhodně nedělá hlavu z toho, co si o ní kdo myslí.

Snaží se tak povzbudit i ostatní, aby tolik nepodléhali standardům dokonalé krásy, ale zamilovali se do své neopakovatelné jedinečnosti. Její odvaha, energie a bezprostřednost přilákaly na její účet mnoho fanoušků. Má jich už přes sto tisíc a další stále přibývají. Nutno podotknout, že Jane se v módě opravdu vyzná. Její cit pro detail a sladění celého outfitu i s doplňky by jí mohlo mnoho žen závidět.

Jane jednoduše ví, co frčí a co jí sluší a díky vhodně zvoleným střihům a stylům působí o mnoho let mladší. „Pomyslela jsem si, proč lidé někdy chtějí vypadat jako všichni ostatní a bojí se vyčnívat z davu? Buďte odvážní, věřte si a buďte sami sebou, protože jste jedineční!“ vzkazuje Jane všem, kteří ještě žijí v přesvědčení, že krása má nějaká pravidla, jimiž je třeba se řídit.

žena jde po ulici iZdroj fotografie: Freepik

Ženy by měly více vyjádřit vlastní osobnost

Její fanoušci ji také v komentářích mohutně povzbuzují a její zajímavě zkombinované módní kreace obdivují ženy o generace mladší. Nic pro ni není tabu. Když se cítí pohodlně a autenticky, nepřemýšlí nad tím, jestli se bude líbit i někomu jinému a už vůbec neposlouchá poznámky o tom, že by se měla oblékat přiměřeně svému věku. Je spokojená sama se sebou a z každého jejího videa na vás dýchne pozitivní energie.

„Jsme mámy, babičky, ženy. Jsme, jaké jsme, a někdy si dáme tetování, abychom si připomněly, kdo jsme,“ okomentovala Jane časté poznámky směřující k jejímu tetování. Podle ní by ženy měly více vyjadřovat vlastní osobnost a nepodléhat tolik diktátu krásy. Můžete se učesat, obléct i nalíčit podle poslední módy, když se však nebudete cítit dobře, je to vše úplně zbytečné. Ženy by měly zapojit do péče o svůj vzhled celkový obraz sebe samé. Autentičnost, sebevědomí i to, že se cítíte dobře, z vás teprve udělá skutečně inspirativní osobnost.

@grayhairandtattoos Reposting one of my favorites-let’s give a round of applause for all the ladies NOT wearing beige! #fashion #and #style #over50 ♬ original sound – Lonni Pike

Fandíte jí, nebo myslíte, že by měla trochu ubrat?

Diskuze Vstoupit do diskuze
71 lidí právě čte
Autor článku

Anna Sedláková

Zobrazit další články