Zastavila stárnutí, dnes je módním guru. Stylová 70letá žena je inspirací pro několik generací, její věk by jí nikdo netipoval

Seniorka aktivní na sociálních sítích je módní ikonou. Ukazuje, že i ve vysokém věku může být žena perfektně sladěná a cítit se skvěle.

starší žena se šedými vlasy vypadá skvěle i Zdroj fotografie: Pexels
                   

Když se někde začne řešit móda seniorů, mnoho z nás si představí babičku v sukni nad kotníky, květované halence a šátkem přes hlavu uvázaný pod bradou, což je prakticky neměnná kombinace. Proto je vždy velkým překvapením zralá žena oblečená podle poslední módy nebo třeba jen vyčuhující z davu odvážným kouskem. Co je ale ještě překvapivější, je žena, která ten směr udává v 70 letech! Tato bohyně se jmenuje Linda Wright.

Linda Wright – stylová hrdinka

Linda V. Wright se narodila a vyrostla v západním Texasu v roce 1948. Když jí bylo 24 let, udělala si výlet po Evropě a zamilovala si Paříž. Její dětství ani dospívání nebylo nijak snadné, o to větší cítila potřebu udělat něco z ničeho. Ve 30 letech ukončila kariéru modelky v USA a rozhodla se začít s něčím úplně novým. Od léta 1978 žije již v Paříži a provozuje krásný butik Crimson Cashmere, který sídlí uprostřed francouzské metropole.

Když se podíváme na její Instgram, na kterém má cca 170 tisíc sledujících, zjistíme, že většina jejích outfitů se skládá z kalhotových variací a sportovního stylu. Ovšem i ona si umí hrát s elegancí a vyniká i v umění nošení sukní. Z kalhot ale vybírá převážně džíny všeho střihu a ty skvěle barevně doplňuje svetry, šálami nebo šátky či čepicí. Linda je důkazem toho, sportovní elegance není omezena věkem a dokonce učí ženy, že v každém věku je možné vypadat šik.

Věk je jen číslo

Linda je zastánce přirozeného stárnutí s grácií a bez zbytečných plastických úprav. Tvrdí, že stárnutí je privilegium, které je mnoha lidem odepřeno. Z vrásek si hlavu neláme, ovšem snaží se jim předejít správnou péčí o pleť. Preferuje především krémy s vysokou hydratační složkou a nanáší je poctivou masáží obličeje. Taktéž je důležitá zdravá a vyvážená strava a dostatek pohybu. Make-up v její koupelně ani nenajdete, bohatě stačí, že je pleť čistá a svěží.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Linda Wright (@lindavwright)

Ano, nejen v módě může být tato dáma inspirací. Linda podporuje ženy ve vyšším věku, jak se obléknout na každou příležitost, jak pečovat o svou pleť a životosprávu nebo jak nosit šedivé vlasy s hrdostí. Dává tak naději mnoha ženám, že s vyšším věkem nebo vnoučaty život nekončí. Linda je hvězdou nejen sociálních sítí, ale napsala na toto téma i dvě knihy, které určitě stojí za přečtení. Je to opravdu dáma, která svůj věk nosí s hrdostí a má za to obrovský obdiv.

Jak se vám líbí styl oblékání této ženy?

Zdroj: Papilot
Diskuze Vstoupit do diskuze
149 lidí právě čte
Zobrazit další články