Zastavila stárnutí, dnes je módním guru. Stylová 70letá žena je inspirací pro několik generací, její věk by jí nikdo netipoval

Seniorka aktivní na sociálních sítích je módní ikonou. Ukazuje, že i ve vysokém věku může být žena perfektně sladěná a cítit se skvěle.

starší žena se šedými vlasy vypadá skvěle i Zdroj fotografie: Pexels
                   

Když se někde začne řešit móda seniorů, mnoho z nás si představí babičku v sukni nad kotníky, květované halence a šátkem přes hlavu uvázaný pod bradou, což je prakticky neměnná kombinace. Proto je vždy velkým překvapením zralá žena oblečená podle poslední módy nebo třeba jen vyčuhující z davu odvážným kouskem. Co je ale ještě překvapivější, je žena, která ten směr udává v 70 letech! Tato bohyně se jmenuje Linda Wright.

Linda Wright – stylová hrdinka

Linda V. Wright se narodila a vyrostla v západním Texasu v roce 1948. Když jí bylo 24 let, udělala si výlet po Evropě a zamilovala si Paříž. Její dětství ani dospívání nebylo nijak snadné, o to větší cítila potřebu udělat něco z ničeho. Ve 30 letech ukončila kariéru modelky v USA a rozhodla se začít s něčím úplně novým. Od léta 1978 žije již v Paříži a provozuje krásný butik Crimson Cashmere, který sídlí uprostřed francouzské metropole.

Když se podíváme na její Instgram, na kterém má cca 170 tisíc sledujících, zjistíme, že většina jejích outfitů se skládá z kalhotových variací a sportovního stylu. Ovšem i ona si umí hrát s elegancí a vyniká i v umění nošení sukní. Z kalhot ale vybírá převážně džíny všeho střihu a ty skvěle barevně doplňuje svetry, šálami nebo šátky či čepicí. Linda je důkazem toho, sportovní elegance není omezena věkem a dokonce učí ženy, že v každém věku je možné vypadat šik.

Věk je jen číslo

Linda je zastánce přirozeného stárnutí s grácií a bez zbytečných plastických úprav. Tvrdí, že stárnutí je privilegium, které je mnoha lidem odepřeno. Z vrásek si hlavu neláme, ovšem snaží se jim předejít správnou péčí o pleť. Preferuje především krémy s vysokou hydratační složkou a nanáší je poctivou masáží obličeje. Taktéž je důležitá zdravá a vyvážená strava a dostatek pohybu. Make-up v její koupelně ani nenajdete, bohatě stačí, že je pleť čistá a svěží.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Linda Wright (@lindavwright)

Ano, nejen v módě může být tato dáma inspirací. Linda podporuje ženy ve vyšším věku, jak se obléknout na každou příležitost, jak pečovat o svou pleť a životosprávu nebo jak nosit šedivé vlasy s hrdostí. Dává tak naději mnoha ženám, že s vyšším věkem nebo vnoučaty život nekončí. Linda je hvězdou nejen sociálních sítí, ale napsala na toto téma i dvě knihy, které určitě stojí za přečtení. Je to opravdu dáma, která svůj věk nosí s hrdostí a má za to obrovský obdiv.

Jak se vám líbí styl oblékání této ženy?

Zdroj: Papilot
Diskuze Vstoupit do diskuze
86 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Luštěniny ani kyselé zelí nemusí nadýmat. Klíč je ve správné přípravě
Události247.cz
Události247.cz
Špatná zpráva pro Putina: Tisíce Rusů si dobrovolně volají s Ukrajinci a prosí je o pomoc
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Babská rada nad zlato: Nápoj se skořicí a zázvorem pročistí střeva během 3 dnů. Kromě toho začne ubývat tuku na břiše
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Proč je ženám pořád zima? Pro zimomřivost je více předpokladů, problém spočívá v hormonech