Znamení zvěrokruhu, která nedokáží ve vztahu zůstat věrná. Vyhněte se zklamání a zjistěte, zda je mezi nimi váš partner

Znamení může vypovídat dokonce i tom, zda máte nebo nemáte tendenci podvádět a být ve vztahu nevěrní. Patříte vy nebo snad váš partner mezi nevěrná znamení?

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Znamení toho o vás hodně vypovídá ve spoustě směrech. Některá znamení moc neřeší věrnost a to i přesto, jak moc vás můžou milovat, vás jednoduše podvedou. Prostě si nemůžou pomoct a udělají to dokonce i navzdory tomu, že vztah s vámi ukončit nechtějí. Tak která znamení jsou nevěrná nejvíce?

Může vám být beran nevěrný?

Jako ohnivé znamení je beran extrémně impulzivní, soutěživý a dynamický. Jednají instinktivně, nevěře však neholdují, naopak jí odsuzují a nepodporují. Dle výzkumu však 34% beranů svého partnera podvedlo. Většinou bylo příčinou to, že jednali dříve než přemýšleli, což mají hodně v povaze.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Je býk nevěrníkem ve vztahu?

Býci jsou smyslné a praktické bytosti. Jsou spíše vyrovnaní a uvážliví než impulzivní a hádaví. Proto podle výzkumu se nevěry dopustilo pouze 17%. Jsou to i hodně citlivá znamení, proto by byly hodně zasaženy jejich city, pokud by je jejich protějšek podvedl. Býkům jde hlavně o potěšení a užívání, hodně si zakládají ne kvalitním životním stylu i vztahu.

Jaká je pravděpodobnost, že vám bude blíženec nevěrný

Blíženci rozhodně nepatří mezi znamení, která by se bránila nevěře. Kvůli jejich sociální povaze se ve společnosti cítí dobře a vyhledávají ji. A nejen kvůli tomu dle našeho výzkumu podvedlo 31% blíženců. Toto znamení by sice rádo našlo spřízněnou duši, ale často se to nedaří a ve vztahu se začnou nudit. Tím spíš pak dojde k nějaké nevěře.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Jak moc je věrný rak

Tohle vodní znamení je soucitné a věrné. A věrnost vyžadují i od svých partnerů. I proto bylo procento nevěrných raků velmi malé oproti ostatním. Pouze 13% zástupců tohoto znamení bylo nevěrných. Nevěra u nich může být například zapříčiněna tím, že milují dva lidi. To si pak ani nic nevyčítají.

Podvedl by vás ohnivý lev?

Lvi milují pozornost a drama. Potřebují slyšet slova uznaní a pokud jsou slyšet málo, zkrátka to zkusí jinde. Jejich procento nevěrníků bylo nejvyšší ze všech, bylo to téměř 36%. Lvi bývají zkrátka hodně sebevědomí, což může snadno přerůst až v egoismus.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Panna ve vztahu tím zrádcem nebude

Panny ze zásady nepodvádí. Jsou nejvěrnějším znamením po fyzické stránce. Počet lidí s tímto znamení, který podvedl své partnery, se sotva blížil k 6%. Ale to, že vás nepodvádí fyzicky ještě neznamená naprostou věrnost a oddanost. Bývá u nich časté, že milují více lidí najednou. Fyzická láska toho pro ně moc neznamená.

Podvedou vás váhy, nebo zůstanou věrné

Váhy jsou diplomatické, nehádavé a laskavé znamení. Ve vztahu potřebují rovnováhu a harmonii soužití. Počet nevěr byl opět velmi nízký, pouze 7%. A když už jsou nevěrní, tak hned po tom, co se dopustí nevěry, jsou zaplaveni výčitkami a dělají všechno možné, aby tím svůj protějšek neranili. A tak tyto jejich malé úlety zůstanou většinou tajemstvím.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Bude vám štír nevěrný? Jen jestli je to pomsta

Přesto jakou pověst mají štíři, nepatří mezi nevěrníky. Štíři málokoho pustí opravdu k sobě. Proto se tak často nepouští do vážnějších vztahů. Mají totiž rádi dobrodružství a volnost. A však, když už ve vztahu jsou, pouhých 9% se nevěry dopustí. Štíři mají ale potřebu se mstít, takže jestli jste byli nevěrní první, pak se nesmíte divit, až vám to oplatí.

Jak jsou na tom střelci s věrností

Střelci jsou velcí extroverti, kterým nevadí být středem pozornosti v každé společnosti. Rozhodně si to však nijak nevynucují, prostě se ta pozornost k nim sama vždycky otočí. Nevěře se dle naše výzkumu dopustilo 23% střelců. Většinou to způsobila jejich impulzivita a tendence vyhledávat dobrodružství. Jsou znamením, které je buď naprosto věrné nebo absolutně nevěrné.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Je kozoroh podvodník?

Kozorozi jsou nezávislá a seriózní znamení. Usadit se s někým a být s ním pro ně moc není. I proto byl počet nevěr malý a dosáhl pouze 11%. Ctí vztah do té doby, dokud mu hraje do karet a pomáhá mu jít za svými cíli. Pokud tomu však tak není, pak si najde někoho, kdo mu k úspěchu dopomůže lépe.

Proč by vás mohl vodnář podvést

Vodnáři mají rádi vážné vztahy, s partnery vždy naváží silné citové pouto. Rozhodně nepodporují vztah na jednu noc. Hledají spíše pouto a ne lásku fyzickou. Pouze 10% z nich by se nevěry dopustilo. Vodnáři patří mezi zvláštní znamení, která mají často pocit, že jim nikdo nerozumí. Proto hledají někoho, kdo by jim opravdu porozuměl.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Jsou ryby věrné a loajální ve vztahu?

Ryby jsou soucitné a silně empatické. Dávají svými činy najevo svou věrnost a oddanost. Však ne vždy je tomu tak, jak to oni prezentují. Ale stále se nevěry dopustilo pouze 12% z nich. Mají rádi romantiku, takže když jim ji někdo nabízí, tak ji rozhodně neodmítají. Ani pokud už ve vztahu jsou.

Zdroj: Cosmopolitan

Diskuze Vstoupit do diskuze
126 lidí právě čte
Zobrazit další články