Podle Žilkové Stropnický nemá o jejich dceru zájem: „Kordulku už rok a půl nevyhledal. Měl by se jí omluvit“

Martin Stropnický podle slov Veroniky Žilkové neviděl svou dceru déle než rok a půl. Herečku tato skutečnost trápí.

Veronika Žilková ve slavnostní róbě i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Již podle dřívějších zpráv se dá usoudit, že herečka Veronika Žilková překonala nepříjemné pocity ohledně rozvodu s manželem Martinem Stropnickým. Prohlásila, že se cítí jako znovuzrozená a omlazená. Se svým novým partnerem Josefem Holomáčem sbírá nyní nové a úchvatné zážitky. Stále ji však trápí jedna věc. A to vztah její dcery Korduly a bývalého manžela.

Posílá pouze smsky

Rozvod nemohl být dlouho právoplatně stvrzen, jelikož byli teď už bývalí manželé dlouho odloučeni. Část podepsaných dokumentů se samozřejmě týkala další výchovy jejich společné dcery. Odloučení by Žilkovou samo o sobě netrápilo, kdyby se netýkalo také její dospívající dcery. Médiím se svěřila s nemilými informacemi. Stropnický kontaktuje dceru pouze pomocí SMS zpráv.

V osobním kontaktu nebyli již rok a půl. Herečka se diví, jak je to možné, když má o dceři dostupné všechny informace. Zná její denní režim, kde bydlí, kam chodí do školy nebo kde se zdržuje právě po škole. Chování Stropnického nezapadá do rodiny, která drží při sobě. Žilková je rodinný typ, pro web Extra.cz prozradila: „Já bych bez svých dětí nevydržela. Nevidím mu do hlavy, nevím, proč se tak chová.“

Vztahy s bývalými partnery

„Možná ani netuší, že způsob opuštění rodiny náhlým šokem pár hodin po dovolené a hezkých Vánocích dceři hodně ublížil a čeká omluvu.“ Sama Kordula Stropnická se k aktuálnímu vztahu s otcem a slovům své matky nijak nevyjádřila. Žilkovou trápí chování bývalého manžela vzhledem k porovnání vztahů, které má s předešlými partnery. Jsou hezčí, než byste čekali.

Veronika Žilková iZdroj fotografie: Nextfoto

Oba otcové jejích starších dětí zůstali i po rozvodech skvělými rodiči. Předchozímu manželovi Jiřímu Hanychovi byla dokonce herečka na svatbě. Seznámila se tak s jeho novou manželkou a dalšími dětmi. S bývalými partnery se například skvěle bavila i na dětských narozeninových oslavách. Jeden z manželů Marek Navrátil bohužel zemřel ve věku dvaapadesáti let. Přesto stihnul poznat malou Kordulu.

Co si myslíte, že stojí za postojem Martina Stropnického?

Zdroj: Extra
Diskuze Vstoupit do diskuze
148 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články