Reklama

30 let vdaná žena, která má 3 děti, narazila v obchodě na svou první lásku. Překvapivá reakce muže ji dostala do svízelné situace

Jarmila byla od svých 15 let v ideálním vztahu, který trval bezmála 5 let, dokud Štefan nezmizel. Jednoho dne se však znovu objevil.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Bavila jsem se se Štefanem celé dětství, a dokonce jsme se narodili ve stejné porodnici v totožný den. Moje maminka se na tomto místě potkala se Štefanovou a staly se z nich kamarádky. Díky tomu jsem měla kamaráda, kterého jsem znala už od narození. Ve chvíli, kdy jsme společně i dospívali, se mezi námi začaly vytvářet city. V 15 letech jsme se dali dohromady a začali spolu chodit. Náš vztah trval několik let až do dne, kdy Štefan z ničeho nic zmizel. Já ani moje maminka jsme vůbec netušily, co se mohlo stát.

Nemohla jsem na Štefana zapomenout

„Nevíš, kde je Štefan nebo jeho máma?“ ptala jsem se své maminky. Ani ona ovšem netušila a neměla žádné informace. „Vypadá to, jako kdyby zmizeli ze zemského povrchu,“ řekla mi jednoho dne moje máma. Ta tuto situaci brzo přešla a nevypadalo to, že by jí to nějak trápilo. Já jsem se však mohla zbláznit. „Proč zrovna já?“ ptala jsem se neustále sama sebe. Na jeho adrese jsem po něm nenašla vůbec nic. Protože jsme spolu chodili přibližně 5 let, byla to pro mě dlouhá doba, abych na něj mohla brzy zapomenout.


iZdroj fotografie: Unsplash

„On se na mě snad doopravdy vykašlal,“ říkala jsem si stále dokola. I přesto, že jsem se cítila zrazená, nemohla jsem na Štefana zapomenout. Jeho tvář jsem viděla všude. Jeho tvář jsem viděla na mnoha místech, ale přesto to nikdy nebyl on. S malou nadějí v duši, že ho jednou spatřím, jsem žila několik let. Poté do mého života vstoupil jiný muž. Někdo, na kom mi po dlouhé době opět začalo záležet.

S Vilémem nám to fungovalo dobře

I když jsem se ze začátku bála, nakonec jsem se do vztahu s Vilémem ponořila naplno. Byl na mě velice milý a já po čase zapomněla na to, že nějaký Štefan existuje. Dokonce jsme s Vilémem založili rodinu a narodily se nám tři krásné děti. Měla jsem se dobře a nemohla jsem si na nic stěžovat. Žila jsem ve šťastném a spokojeném vztahu. Až do jednoho dne, kdy jsem si znovu vzpomněla na Štefana.


iZdroj fotografie: Depositphotos

I přesto, že jsem stále žila s Vilémem a vychovávali jsme spolu 3 děti, občas jsem přemýšlela nad Štefanem. Odbíhala jsem od reality ke vzpomínkám na naše společné chvíle a promítala si celých 5 let, kdy jsme byli ve vztahu. Byla to velká láska, která z ničeho nic skončila. Moje manželství už jsem tolik neřešila a raději snila o někom jiném. Nikomu jsem se nesvěřila a vše si nechávala jen pro sebe.

Štefan se znovu objevil

Jednoho dne mě Vilém poprosil, abych zašla do obchodu nakoupit potraviny. Možná to by osud nebo jen shoda náhod, ale zaslechla jsem v jedné uličce známý hlas, ale nemohla přesně určit, o koho se jedná. „Jarmilo, jsi to ty?“ ozvalo se vedle mě. V tu chvíli jsem ztuhla a ihned jsem věděla, o koho jde. Byl to Štefan, jehož jsem 30 let neviděla. „Ano, jsem,“ zakoktala jsem. Ihned se ke mně vydal a začal mi lichotit.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Po chvilce konverzace mi začal vysvětlovat, co se tehdy stalo. „Můj otec onemocněl a museli jsme s matkou odjet za ním do zahraničí,“ řekl mi Štefan. Vůbec jsem nevěděla, jak se k němu mám chovat. Na jednu stranu jsem jeho situaci chápala a na druhou jsem byla stále naštvaná a zklamaná. Jeho nečekané objevení ve mně navíc vyvolalo staré pocity. „Mám tři děti a manžela“, řekla jsem mu. „Pojďme to spolu zkusit znova, tak jako dříve,“ začal na mě naléhat. Vůbec netuším, co mám nyní dělat.

Co byste poradili Jarmile, aby udělala?

Zdroj: Se souhlasem čtenářky Jarmily

Diskuze Vstoupit do diskuze
61 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
Trendy pokojové rostliny roku 2021: Jsou levné, nenáročné a především oslnivě krásné
Události247.cz
Vláda na kompenzační bonus vynaložila 740 milionů korun. Ekonom se vyjádřil k výši částky
JakZdravě.cz
Není droždí jako droždí. Obchody nabízejí 2 druhy, jen to obohacené obsahuje přidané vitamíny
VědaŽivě.cz
Proč zvířata hibernují? Některá prospí celou zimu, jiná své tělo „vypnou“ jen na pár hodin