Vlastimil Harapes, bývalý manžel Hanky Zagorové, zkritizoval Štefana Margitu. Jeho chování je prý trapné

Vlastimil Harapes vyjádřil nesouhlas s chováním Štefana Margity. Podle něj se zbytečně obrací na bulvár a strhává na sebe pozornost.

Operní pěvec Štefan Margita i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Herec Vlastimil Harapes se pustil do manžela své bývalé ženy. Jeho současné chování nepovažuje za vhodné. Zároveň zavzpomínal na společně strávená léta s Hanou Zagorovou. Prožili spolu dlouhých šest let. Manželství však skončilo a česká legenda zamířila do náruče jiného muže. Hana Zagorová prodělala těžký covid a Štefan Margita se stal minulé léto vdovcem.

Harmonické manželství

Pohybově nadaný Harapes zprávu o smrti své bývalé ženy skoro neunesl. Podle dostupných informací jej její úmrtí vyloženě vykolejilo natolik, že se určitou dobu stranil společnosti i rodině. Nikdo nevěděl, co se s ním děje. Šok byl tak veliký právě proto, že měl zpěvačku velmi rád.

Prozradil, že bylo jejich manželství spokojené a harmonické. Bylo jako azurové nebe, na němž není žádný mráček. Hana Zagorová pro něj byla ideální ženou. Jemnou a něžnou bytostí, s níž byl opravdu šťastný. Ani jeden z nich nepočítal s budoucím rozpadem vztahu. Dokonce si slíbili, že se nikdy nerozvedou. Na pomyslné obloze se však objevil nový mrak.

Rozvod a svatba najednou

Tímto mrakem se stal operní pěvec Štefan Margita, který Zagorovou okouzlil natolik, že se s ním rozhodla strávit zbytek života. Načasování bylo poměrně kontroverzní. V jeden den proběhl rozvod s Harapesem a den nato svatba s Margitou. Pro tanečníka to nebylo lehké období. O to horší je teď sledovat kroky vdovce Margity po smrti pěvecké legendy.

Prohlásil o něm: „To, co vyvádí po její smrti a jak komunikuje s bulvárem, je trapné. Chce být viděn. To, jak se prezentuje, je takový košický mindrák.“ Do toho nebyl ani pozván na vzpomínkový koncert. Přitom uctí památku své bývalé ženy, kdykoli má možnost. Pravidelně dochází na její vyšehradský hrob. Jako památka mu aspoň zůstal zlatý prsten po zpěvaččině mamince.

Jaký máte názor na chování Štefana Margity?

Zdroj: VipShow
Diskuze Vstoupit do diskuze
127 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články