Vdala se za bohatého muže a žila si jako v bavlnce. Po 6 letech přivedl domů další ženu a oznámil jí, že budou žít ve třech

Čtenářka se rozhodla podělit o svůj hrozný příběh. To, co teď zažívá, by jistě nepřála ani svému největšímu nepříteli.

i Zdroj fotografie: Evžen Policer/ Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0
                   

Z příběhu, který v dopise zaslaném do redakce popsala paní Andrea J., až mrazí. Nikdy by ji nenapadlo, že zažije to, co musí právě teď snášet. Užívala si svého vysněného života v luxusu, ovšem nyní silně narazila. Neví, co dál dělat, ani se nemá komu svěřit. Proto napsala dopis, aby alespoň takto mohla ze sebe dostat smutek a odpor, který zrovna prožívá.

Užívala si života v luxusu, nemusela ani pracovat

Paní Andrea J. svého nynějšího manžela Radka potkala při studiu na vysoké škole. Na první pohled se do sebe zamilovali a po pár měsících vztahu se vzali. Radek byl o 10 let starší, ale to jí nevadilo. Vlastnil velmi úspěšnou firmu, vydělával spoustu peněz, a tak svou ženu přesvědčil, aby nechala školy a užívala si života v luxusu, nemusela ani pracovat. Po dvou letech se jim narodila dvojčátka, o které se ani Andrea nemusela starat sama. Manžel najal chůvu, aby toho neměla tolik. Nakoupil spoustu drahých spotřebičů, což jí velmi usnadnilo práci.

Po šesti letech manželství však přišel šok. „Radek chodil z práce pozdě domů, někdy vůbec, ale já jsem mu jeho výmluvy věřila,“ vzpomíná paní Andrea J. Když však jednou večer přišel domů ve společnosti mladé a hubené brunetky, začala mít žena podezření. „Představil mi ji jako Elišku a oba zmizeli v pokoji pro hosty,“ popisuje čtenářka. Absolutně nechápala, co se děje. Jakmile ale z pokoje uslyšela hlasité vzdychání, málem omdlela. Vtrhla do pokoje a křičela na svého muže, co to má znamenat.

Nyní se cítí tak poníženě a zrazeně

„Podívej, ty jsi po porodu ztratila chuť na sex. Mně to nestačí, navíc jsi přibrala, tak jsem se zařídil po svém. Odteď s námi bude Eliška bydlet,“ cituje v dopise slova svého manžela, ze kterých se jí chtělo v tu chvíli zvracet. Okamžitě se šla sbalit a chtěla odejít, ale Radek ji zastavil a připomněl jí, že nemá kam jít. Rodiče jí zemřeli a přátele ztratila vztahem s ním. „Vyber si, buď půjdeš pod most a přijdeš o veškerý luxus a děti, nebo zůstaneš a budeš se o všechno a všechny v tomto domě starat,“ dal jí na výběr její manžel.

Když si paní Andrea uvědomila, že má Radek pravdu, odchod si rozmyslela. Každý den však trpí, cítí se poníženě a tak zrazeně. „Musím našetřit nějaké peníze, snášet tu hanbu, abych pak mohla s dětmi utéct,“ svěřuje se se svým plánem čtenářka. Do té doby však musí zatnou zuby a vydržet. Jak sama dále uvedla, může si za to sama, byla tak hloupá. Podobně jako žena, která si vzala miliardáře z Dubaje a o jejímž životě jsme se na Dámském Deníku již zmiňovali. Nechci si ani představit, jak hrozně se musí paní Andrea cítit. Je mi jí hrozně líto.

Co říkáte na situaci paní Andrey?

Diskuze Vstoupit do diskuze
64 lidí právě čte
Zobrazit další články