Táta vzal šestiletou dceru na obyčejnou večeři. Tajemný vzkaz od cizince však večer proměnil v nezapomenutelný zážitek

Rodina je velice důležitá nejen pro děti, ale i rodiče. Vyrůstat ve zdravém prostředí je úžasný základ pro život a ten největší pilíř výchovy.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Studie nám znovu a znovu potvrzují, jak je důležité být pozitivní a milující rodič pro formování svého dítěte. Bohužel mnoho dětí nemá to štěstí, aby vyrůstalo s oběma rodiči. A pokud ano, často jsou svědky chování, které by vídat neměly. Bohužel v dnešní době bez biologického otce žije asi jedno ze tří narozených dětí. Díky tomu je tento příběh ještě dojemnější a úžasnější.

Svoji dceru miluje

Tatínek Imgur svou šestiletou dceru bezmezně miluje. Své priority má jasné. Ke své dceři se chová se soucitem, úctou a láskou. Učí ji vše, co umí sám. V den svatého Valentýna se rozhodl, že svoji malou princeznu vezme na zvláštní rande. Všechno odložil a udělal si čas na svoji dcerku, aby s ní mohl strávit tento vzácný večer. Mohl jít ven se svoji současnou přítelkyní, dal však přednost své dceři. Chtěl, aby věděla, co pro něj znamená, ačkoli spolu nežijí.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Ti dva tedy společně zamířili do jedné z restaurací, kterou šestiletá dívka miluje. V plánu bylo si co nejvíce užít společný čas. Otec však netušil, že tu noc uroní slzy. Seděl se svoji dcerkou v restauraci a povídali si. Dobře se bavili, smáli se a chichotali. Hosté, kteří seděli blízko nich, je pozorně sledovali a poslouchali jejich rozhovor. Jen o několik okamžiků později věci nabraly zcela nečekaný spád. K jejich stolu přišla servírka a podala otci vzkaz.

Tatínek byl překvapený

Muž byl ze situace trochu překvapený. Vzkaz, který servírka donesla, tedy otevřel a začal číst. Na lístku stálo, že se pár omlouvá za špehování, ale že je naprosto ohromilo, jak hovoří se svoji dcerou. Podle nich bylo vidět, že je opravdu úžasný táta. Oba dva prý vyrostli bez svých otců, a proto věděli, že je velice důležité mít v dětském věku mužský vzor. Na závěr ho povzbudili, aby v těchto aktivitách s dcerou pokračoval.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Když si muž vzkaz dočetl, neubránil se slzám. Tito neznámí lidé jej opravdu dojali. Upřímný dopis od neznámého páru pak umístil na sociální sítě a napsal k němu, že by si přál jim poděkovat. Přiznal také veřejně, že ho vzkaz opravdu dojal k slzám. Tatínek pro svoji holčičku všechny věci dělal zcela automaticky, uznání ho však velmi potěšilo. Každá holčička i chlapeček by měli mít takového otce, který jim bude ukazovat svou bezmeznou lásku. Také máte skvělý vztah se svým tátou?

Zdroj: Transparency

Diskuze Vstoupit do diskuze
142 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
5/5 (81%) 836 hlasů
Nahlásit chybu
adbz.cz
10 rostlin ideálních do rodin s dětmi a domácími mazlíčky. Jsou naprosto bezpečné, pozor na ty jedovaté
Události247.cz
Rodící se vládní koalice chce změnit boj s covid-19. Už jsou jasné první obrysy
JakZdravě.cz
Máte oteklé oči, zažívací potíže, či zapomínáte? Přehlížené signály brzy vyústí v závažné zdravotní komplikace
VědaŽivě.cz
Jupiter zachránil Zemi před pádem obřího vesmírného objektu. Jeho úloha pro lidstvo je nenahraditelná