V počítači svého snoubence našla tajnou složku. Poté, co ji otevřela, musela svatbu okamžitě zrušit

Mladá žena zažila šok poté, co otevřela tajnou složku v počítači svého snoubence. Obsah, který ukrývala, ji přiměl zrušit plánovanou svatbu.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Každý z nás má svůj sen, kterého se snaží ve svém životě dosáhnout. Pro 25letou Mariu to byla svatba s mužem, kterého bude skutečně milovat. Když se seznámila se svým (dnes již) bývalým snoubencem, myslela si, že ji od splnění jejího celoživotního přání dělí jen malý krůček. Po nějaké době pár začal plánovat svatbu snů, ovšem chvíli poté, co rozestlali pozvánky, přišel šok. Maria objevila v počítači svého bývalého partnera utajovanou složku. Byl to právě její obsah, co mladou ženu přimělo svatbu okamžitě odvolat.Složka se znepokojivým obsahem

Maria pochází z početné rodiny, kde byla láska a úcta ke druhému na prvním místě. Byl to nejspíše harmonický vztah jejích rodičů, který dal vzniknout jejímu životnímu snu, a sice svatbě a rodině s mužem, kterého bude milovat, a jenž jí bude oporou. V momentě, kdy poznala svého ex-snoubence, byla přesvědčená, že se jí dlouholetý sen pomalu začíná vyplňovat. Mariin bývalý partner se jevil jako pozorný, milující a charismatický muž, kterého jí mohly závidět ženy z širokého okolí.

Láska páru byla velmi intenzivní, a proto nebyl nikdo z jeho okolí překvapený, když se rozhodl vzít. Maria nadšeně plánovala svoji svatbu snů a již 3 měsíce před samotným obřadem měla rozeslané veškeré pozvánky. Nic nenasvědčovalo tomu, že by se situace měla brzy zcela zásadně změnit. Bohužel (nebo bohudík) se právě toto stalo. Marii se rozbil počítač zrovna ve chvíli, kdy si sháněla novou práci. Aby jí pomohl, půjčil jí její bývalý partner svůj pracovní notebook, do kterého si mladá žena stáhla svůj životopis.

@lifebymaria everything done in the dark comes to light #breakup #breakuptiktok #healing #healingtiktok #exfiancé #brokenengagement #relationships #fyp ♬ to that one person – maddie

Když později stažený dokument hledala, náhodou otevřela složku, která jí změnila život. Bylo v ní velké množství fotografií mladých žen – mezi jinými i fotografie jejích sester. Ty byly na první pohled upravené – oříznuté z původních fotografií, které ženy sdílely na svých sociálních sítích. Jakmile Maria svého partnera konfrontovala, přiznal, že fotografie stáhl a upravil on. Složku si, dle svých slov, otevíral v zaměstnání, kdy si ženy na fotografiích představoval nahé, což ho vzrušovalo.

Po otřesném zážitku navštěvuje terapeuta

Marii se zhroutil celý svět. Když v zoufalství poznamenala, že by si muž měl najít psychologa, nebo brzy skončí v registru sexuálních deviantů (National Sex Offender Registry), odpověděl pouze „Já vím“. Aby svému trápení ulehčila, založila si mladá žena profil na sociální síti TikTok a pod přezdívkou „lifebymaria“ se zpovídá z prožitého traumatu. Sdílení svého příběhu s online komunitou jí pomáhá nepříjemnou zkušenost překonat. Zároveň ale vyhledala i pomoc psychologa a dochází na pravidelná terapeutická sezení.

Jaká tajemství svého partnera jste kdy odhalili?

Zdroj: TheGuardian

Diskuze Vstoupit do diskuze
147 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
Velkolepý trik hotelových uklízeček, který neoblíbenou činnost zkrátí na pětinu času. Jak na dlaždice a špinavý dřez?
Události247.cz
Každý desátý pohořel u maturity z češtiny. Výsledky zkoušek jsou letos horší než loni
JakZdravě.cz
Místo vyčerpávající diety opakujte 5 klidových cviků. Nejenže budou mizet kilogramy – také se skvěle zrelaxujete
VědaŽivě.cz
Jak byli léčeni naši předkové před 200 lety: Kouření, tabák v oku, lampový olej a další podivné praktiky