Správné a sebevědomé flirtování není zas tak složité

Nenechte se zmást televizními pořady a romantickými filmy, podle kterých znamená flirtování jen to, že se musíte neustále smát každému vtipu, které ze sebe Váš randící partner stále chrlí a neustálé pomrkávání nekonečně dlouhými řasami.

i Zdroj obrázku: Pixabay.com
                   

Flirtování jako takové je přitom mnohem méně komplikované. Pokud flirtujete, za účelem někoho poznat a vytvořit si tak dlouhodobý vztah, měli byste se snažit o to, aby se do Vás druhý protějšek, co nejrychleji zamiloval. Prostě jen naslouchejte a zajímejte se jeden o druhého.

iZdroj obrázku: Pixabay.com
Vyplatí se použít určitou rafinovanost

Nejčastější obavy

Mezi největší obavy na rande patří to, že se neustále sebe ptáme na otázky typu: „Smála jsem se příliš?, „Viděl zbytek jídla, které mi zůstalo mezi zuby?“, ale jsou to jen zbytečné starosti, které Vás rychle dostanou do rozpaků.

Flirtovací tipy

Pokud se budete soustředit na těchto několik rad, tak budete příště připravenější a sebevědomější:

  • 1. Dívejte se protějšku přímo do očí – toto je jedna z nejjednodušších technik, kterým druhému sdělíte, že Vás zajímá vše, o čem právě hovoří.
  • 2. Řekněte tomu druhému něco hezkého – kompliment je nejjednodušší forma, jak někomu říct, co se Vám na něm líbí, tak směle do toho.
  • 3. Vyptávejte se – nebojte se pokládat otázky, které Vás zajímají. Možná někdy dostanete odpověď, kterou byste nečekali, ale alespoň tak Váš protějšek rychleji poznáte.
  • 4. Vtipkujte – trocha vtípků neuškodí, nejlépe tak poznáte, zda máte stejný smysl pro humor a rozumíte si i v této oblasti.
iZdroj obrázku: Pixabay.com
Zaujmout muže nemusí být složité
Vztahy
Co znamenají sny o podvádění partnera? Ne to, co si většina lidí myslí
23. srpna 2020

Čím zaujmout

Říká se, že úsměv o Vás prozradí všechno. Nebojte se odhalit Vaši usměvavou tvář a zářivý úsměv, kterým toho druhého úplně odzbrojíte.

V dnešní moderní době není nic neobvyklého na tom, pokud někoho poznáte skrze nejrůznější mobilní aplikace. Jednou z výhod těchto aplikací je, že se většinou otevřete protějšku více, než by tomu tak bylo na rande tváří v tvář. Dokonce můžete využít i video hovorů, kdy lehce nakouknete do soukromí toho druhého a může se tak stát i to, že třeba v pozadí uvidíte něco, co Vás zaujme a můžete se na to více zaměřit při Vašem poznávání. Jako příklad můžeme uvést třeba situaci, kdy se najednou v záběru objeví procházející pes, můžete tedy pokládat otázky, které se ho týkají nebo zvířat obecně a kdo ví, třeba si nakonec i domluvíte společné venčení Vaší zvěře.

Diskuze Vstoupit do diskuze
150 lidí právě čte
Zobrazit další články