„Můj snoubenec ze mě chtěl mít služku. Odmítla jsem a v sekundě ho opustila,“ říká Jaroslava. Podobnou věc radí i ostatním ženám

Když si žena od svého snoubence vyslechla jeho požadavky, okamžitě ho opustila. Chtěl z ní mít totiž jen služku.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Vztahy mezi partnery jsou často velmi komplikované, a to především proto, že mezi sebou málo komunikují. Nesdělují si svá přání a tužby, a tak jsou mnohdy po čase překvapeni, jak se jejich partnerství vyvíjí. Každý člověk má jinou představu, jak bude žít se svým protějškem společný život, proto je třeba, aby si aspoň určitá pravidla oba stanovili. Čtenářka Jaroslava K. se v dopise zaslaném do redakce svěřila se svým zážitkem a zároveň by chtěla varovat ostatní ženy.

První manželství jí nevyšlo, doufala tedy v to druhé

Paní Jaroslava K. se vdávala velmi mladá. Manželství jí však vydrželo pouhé dva roky, protože jí byl muž nevěrný s její nejlepší kamarádkou, jak zjistila. Po rozvodu, kterých však stále ubývá, což potvrzuje také web ČT24, nijak netruchlila. Po třech letech se seznámila s Petrem. „Okouzlil mě na první pohled, byl tak galantní, slušně vychovaný, a jak se ukázalo, velmi perspektivní muž do budoucna,“ vzpomíná paní Jaroslava K. Petr totiž v jedné nadnárodní firmě zastával jeden z nejvyšších manažerských postů.

Jejich vztah se vyvíjel skvěle, oba byli zamilovaní až po uši. Cestovali, užívali si jeden druhého a po několika měsících se rozhodli pro společné bydlení. Ještě předtím vzal Petr svou partnerku představit rodičům, ze kterých se po jejích velkých obavách vyklubali velmi milí lidé.

A k jejímu překvapení, ji před nimi požádal o ruku. Ona samozřejmě souhlasila. „Byla jsem přesvědčena o tom, že je to ten pravý a že jej dokonale znám,“ svěřuje se v dopise paní Jaroslava K. Jak se však ukázalo, šeredně se mýlila. Stejně jako žena, která se o svém manželovi dozvěděla krutou pravdu. O jejím příběhu jsme se na Dámském Deníku již zmiňovali.

Vyslechla si od něj neuvěřitelná slova

Těsně před stěhováním do nového bytu pozval Petr svou snoubenku do luxusní restaurace, aby si mohli promluvit, začít plánovat svatbu a společnou budoucnost. Muž se jako první ujal slova. Ta na ni chrlil s takovým zapálením, že žena nechápala, jestli si z ní jen střílí, nebo to opravdu myslí vážně. Řekl jí totiž, že má určité požadavky, které ona musí za každou cenu splnit.

Vyslechla si, že od ní očekává, že dá po svatbě výpověď, aby se mohla plně věnovat domácnosti a péči o jejich budoucí děti. On bude živitel rodiny. Chce mít doma vždy čisto, uklizeno a navařeno. Navíc nesmí jeho žena přibrat ani kilo, aby se mu nezhnusila, takže musí pravidelně cvičit a dbát na svou postavu. „Řekl mi, že nesmím pít alkohol a musím jej poslouchat na slovo,“ popisuje paní Jaroslava K. Vůbec se jí nezeptal na její názor, nezajímal ho. Nemohla uvěřit tomu, co z jeho úst vycházelo.

Její reakce ho zaskočila a nepotěšila

Jelikož už ho nemohla dál poslouchat, od plic mu řekla, co si o jeho názoru myslí. „Ještě jsem dodala, že tím pádem chci, aby mi koupil soukromé letadlo, kterým bych každý měsíc létala na dovolenou,“ vzpomíná na svou reakci paní Jaroslava K. V tu chvíli Petr pochopil, že se svými požadavky u své snoubenky neuspěje. Okamžitě se tedy rozešli. Po roce žena konečně potkala muže, který jí naslouchal a s nímž je konečně opravdu šťastná.

Reakci této čtenářky naprosto chápu. A věřím tomu, že bude mít její bývalý snoubenec velmi těžké najít ženu, jakou si představuje. Svým dopisem chtěla paní Jaroslava K. varovat ostatní ženy, aby si daly pozor na své nové partnery. Hned na začátku vztahu by si měli ujasnit, co jeden od druhého očekávají.

.

Co říkáte na jeho požadavky?

Diskuze Vstoupit do diskuze
139 lidí právě čte
Zobrazit další články