Mladý pár se nechal spojit pouty na 123 dní, aby zachránil svůj vztah. Odvážný čin měl nečekaný výsledek

Mladí partneři se rozhodl k sobě připoutat. Doufali, že tím ukončí cyklus rozcházení a dávání se znovu dohromady. Podívejte se, jaký byl výsledek této zkušenosti.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Alexandr Kudlay a Viktoria Pustovitova byli pár mladých lidí žijících na Ukrajině. Jejich vztah byl plný vzestupů a pádů. Několikrát se dokonce i rozešli, a pak znovu dali dohromady. A tahle nejistota ani jednomu nedělala dobře. Rozhodli se ukončit tento neustále se opakující cyklus. Jejich řešení však všechny ohromilo. Nebyla to totiž žádná večeře, dovolená nebo psycholog. Alexandr se s Viktorii k sobě připoutali pouty. Tím zajistili, že spolu budou trávit veškerý svůj čas.

Pokusy o nápravu vztahu a překvapivé řešení

Alexandr Kudlay a Viktoria Pustovitova moc zdravý vztah neměli. Na jednu stranu to bylo dobré, ale na druhou zase ne. Ona od něj nedostávala požadovanou pozornost a jemu zase vadily určité neshody mezi nimi. Zkrátka nebyli spolu tak spokojeni, jak by si přáli. Tento cyklus rozchodů a opětovného scházení musel přestat. Byli ochotni pro to udělat naprosto cokoli.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Řešení, s kterým přišli, bylo však hodně nečekané a překvapivé. Rozhodli se spoutat pouty. Přesně tak, čtete správně, takovými těmi kovovými s ocelovým řetězem. Potom, co si takto spojili ruce, klíč zahodili, aby za žádnou cenu nemohli podlehnout pokušení se uvolnit. Výzvu započali symbolicky v Den svatého Valentýna.

Hodně se sblížili a otevřeli se sobě navzájem

Některé páry na Valentýna chodí na rande a jiné si zkrátka na několik následujících měsíců zamykají ruce pouty. Mladý zamilovaný pár doufal v to, že se tím vyřeší jejich neustálé problémy, a konečně k sobě budou 100 % upřímní. Tato výzva trvala 123 dní bez přestávky. Možná se vám to zdá snadné, avšak pomyslete na to, co všechno spolu museli dělat.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Chodili čtyři měsíce všude spolu, ať už to bylo ke kadeřnici, na nákup, do sprchy, na záchod, zkrátka byli všude pohromadě. Za takovou dobu se dokázali naučit spolupráci, jinak by to totiž ani zvládnout nemohli. Když máte jednu ruku k někomu připoutanou, i pouhé čistění zubů či příprava jídla se stává výzvou sama o sobě. Po uplynulých měsících si konečně uvědomili, jak vidí budoucnost.

Přeřezání pout po 123 dnech strávených spolu

Díky veškerému času, který spolu strávili, se mohli oba konečně otevřít. A říct to nevyřčené, co jim do té doby vrtalo hlavou. Ukončení této výzvy bylo hodně sledováno médii a v prvních momentech se zdálo, že pár je spolu konečně šťastný. Avšak při rozhovoru byli všichni vyvedeni z omylu.

I přes snahu a touhu zachránit svůj vztah se to páru nepodařilo. Po této zkušenosti si jak Alexandr tak Viktoria půjdou vlastní cestou. I přes slzy, které se Viktorii kutálely po tváři, se zdálo, že to bude pro ně nejspíš to nejlepší. V těchto 4 měsících totiž zjistili, že si nerozumí tak, jak mysleli. Tak se rozhodli vztah ukončit a o své štěstí se pokusit někde jinde.

Zdroj: Metro

Diskuze Vstoupit do diskuze
79 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Chemikálie jsou zbytečné. Ucpaný záchod se dá uvolnit pomocí obyčejného pytle na odpadky
Události247.cz
Události247.cz
Lidem teprv teď začne téct do bot. Operátoři se rozhodli, že jim zdraží volání
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Co je potřeba vědět o Crohnově chorobě: Zdraví může poškodit víc než srdeční infarkt, kouření zhoršuje příznaky
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Vědci zjišťovali, která psí rasa je nejchytřejší. Jako vzorek posloužilo 1 002 psů 13 plemen