Karel opustil svou manželku kvůli mladé a krásné milence. Už po 14 dnech začal trpce litovat

Muž byl zaslepen láskou k mladé ženě, kvůli níž odešel od své rodiny. Nyní si uvědomil, jak obrovskou chybu udělal. Kéž by tak šel vrátit čas.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Krásné a spokojené manželství, které trvalo 35 let, zničil muž svou zhýčkaností a nafoukaností. Dokonalou rodinu s již dospělými dětmi vyměnil za mladičkou a hezkou milenku, která ho naprosto okouzlila.

Spořádaný rodinný život

Se svou manželkou žil muž mnoho let v harmonickém, dalo by se říct bezchybném vztahu. Vychovali společně 2 teď už dospělé děti. Dle něj byli syn a dcera skvělými lidmi především díky manželčině péči a jejímu způsobu výchovy. Žena byla silně věřící, děti tedy vedla k víře a učila je, jak být tolerantní a nápomocní svým bližním. Matka se vždy modlila za štěstí celé rodiny.

Zaslepen bohatstvím

Po odchodu do důchodu se manželé rozhodli investovat své úspory do společnosti, kterou vlastnili. Tato sázka na společnou firmu se jim vyplatila a přinesla jim obrovské jmění. Takový příval financí nečekali, ale byli za něj samozřejmě vděční. Jejich štěstí však bohužel netrvalo dlouho. Jak už to tak bývá, peníze kazí charakter. Rodina se přestěhovala do milionářské čtvrti, žili v luxusu a byli obklopeni mladými a úspěšnými lidmi.

Manžel navštěvoval různé večírky a akce, kde potkával spousty atraktivních slečen. Úplně zapomněl, že doma na něj čeká žena. Užíval si pozornost mladých dam, mezi kterými jedna vynikala – Denisa. Muž se do ní na první pohled zamiloval. Dívka mu šeptala jen samé lichotky a dodávala pocit důležitosti. V její společnosti se cítil být silným a žádaným hřebcem.

Sňatek, nebo nic

Muž se začal s Denisou pravidelně stýkat. Dokonce se seznámil i s její matkou, která byla stejně stará jako on. Říkala mu, že má o dceru velký strach, aby jí někdo neublížil. Přála si pro ni hodného muže, se kterým se bude cítit jako princezna. Zaslepen láskou byl ochoten udělat cokoli, jen aby s ním Denisa zůstala. Ta však měla jasný plán – svatbu. Dala svému „příteli“ 3 měsíce na to, aby své manželce vše řekl a rozvedl se s ní.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Nevěrník na nic nečekal. Jako smyslů zbavený začal manželce vyčítat veškerou svoji nespokojenost. Zmínil její silnější postavu, její přehnanou víru, a dokonce ji obvinil z nevěry. Opravdu ji začal nenávidět. Jeho žena vše vyslechla, ale nebojovala. Poznala, že je jí manžel nevěrný, proto si vzala své věci a odešla ke svým již dospělým dětem.

Nový život

Muž byl spokojený, že vše dopadlo tak, jak chtěl. Hned jak to bylo možné, oženil se a do domu si nastěhoval svou novomanželku. Cítil se jako opravdový král, který má po svém boku nádhernou královnu. Jeho štěstí ale trvalo pouze 14 dní. Po dvou týdnech totiž Denisa odkryla svou skutečnou povahu. Byla arogantní, rozhazovačná a ohromně nafoukaná. V tu chvíli si manžel uvědomil, že nežije v ráji, ale že se ocitl v samotném pekle.

iZdroj fotografie: Freepik

Denisa nikdy nepracovala, o manžela se přestala úplně zajímat. Porodila syna, který ale pravděpodobně není jeho. Neměli od té doby spolu sex, prakticky spolu ani nemluvili. Až tehdy si muž uvědomil, jak moc mu chybí jeho první žena. Že za veškeré štěstí a spokojenost vděčí jí. Stále ji moc miloval. Věděl, že jí opravdu moc ublížil, snažil se ji vyhledat, ale marně. Pouze mu poslala dopis, že mu odpouští, ale už s ním nechce mít nic společného. Ale stále se za něj prý modlí.

Co si myslíte o chování muže?

Diskuze Vstoupit do diskuze
126 lidí právě čte
Zobrazit další články