Manželka odmítla muže odpojit od ventilátoru. O 3 měsíce později zašeptal dvě dojemná slova: „Snažím se.“

Komukoliv se může stát, že se mu jednoho dne obrátí život vzhůru nohama. Jeden den si nedokáže představit, že by byl šťastnější, a ten druhý přijde obrovská rána.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Život nikdy nebyl a ani nebude spravedlivý. Někdy to může vypadat jako pohádka, jste šťastní po boku milovaného člověka a říkáte si, že život nemůže být lepší. A najednou, zničehonic, váš milovaný partner leží připojený k přístrojům na podporu života a lékaři už mu nedávají moc času.

V kómatu byl 3 měsíce

V červenci roku 2011 se Danielle Davis dozvěděla, že její manžel, se kterým ještě to ráno snídala, byl účastníkem velice vážné dopravní nehody na motorce a musel být ve vážném stavu převezen do nemocnice. Po třech měsících kómatu a mnoha modliteb se stal zázrak. Matt se jednoho dne probudil a zašeptal dvě slova, na něž bude jeho žena vzpomínat do konce života: „Snažím se.

iZdroj fotografie: Se souhlasem Matthew Davis

Utrpěl mnoho vážných zranění

V den nehody jel Matt na své motorce do práce, jako každý den. Když odbočoval doprava, objevilo se před ním další auto. Bohužel už nebyl čas zastavit, a tak motorka narazila do auta v plné rychlosti a Matta to odhodilo bokem. Utrpěl mnoho vážných zranění, od zlomenin až po poškození mozku. Od té doby byl tři měsíce v kómatu a nikdo nevěděl, jestli se ještě probere. Danielle s ním byla v nemocnici každý den a stále doufala.

Lékaři jí dali na výběr

Bohužel jí po několika dnech lékaři řekli, že nemůže nic udělat, aby Mattovi pomohla. Danielle měla před sebou velice obtížnou volbu: snažit se žít dál, nebo pokračovat a zůstat. Ale žena ani nepomyslela na to, že by to vzdala. Rozhodla se, že svého muže přestěhuje do domu jeho matky, kde se o něj bude nadále starat. Několik dlouhých měsíců čekala, jestli se z toho Matt dostane.

Jednoho dne ale Matt jako zázrakem otevřel oči a nyní se pomalu, ale jistě zotavuje a překvapuje lékaře. Láska a víra jeho ženy a jeho touha bojovat mu daly šanci vrátit se do normálního života. Tady jde vidět, jak velkou moc a sílu pravá láska má. Naštěstí všechno dobře dopadlo.

Jak byste se na místě Danielle rozhodli vy?

Zdroj: Metro

Diskuze Vstoupit do diskuze
143 lidí právě čte
Autor článku

Aneta Kalasová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla