Žena zpívala svému manželovi na smrtelné posteli. Splnila svůj slib za časů dobrých i zlých. Příběh lásky, kterou chtějí všichni, dojme k slzám

Tohle je příběh lásky, jakou chce zažít každý. Žena byla s manželem až do úplného konce, zpívala mu, přestože muž umíral. Jak slíbila na svatbě, za časů dobrých i zlých.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Nejen v pohádkách a romantických filmech občas přeskočí jiskra již při prvním setkání. Lásku na první pohled zažila i Danielle Gibson, když se před několika lety poprvé potkala se svým budoucím nastávajícím Tonym. Tehdy ještě neměli vůbec tušení, jaké zkoušky má pro ně osud připravené a že nic nepůjde podle jejich představ. Svatba proběhla hladce a i společný život se zdál dokonalý, dokud se všechno neobrátilo naruby.

Svatba a brzy na to i děti

Příběh Danielle a Tonyho je příkladem lásky na první pohled. Hned, když se potkali, bylo jasné, že už se jejich cesty jen tak nerozejdou. Naprosto okamžitě se do sebe zamilovali a začali plánovat společný život. Všechno vypadalo skvěle, měli jeden druhého, svatba se perfektně vydařila a nedlouho poté si pořídili i děti. Byli tak šťastní, jak jen mohli. V tu chvíli žena nevěděla jakými strastmi bude muset projít jejich láska.

iZdroj fotografie: Pixabay

Přesto, jak dobře se měli, nadešel moment, kdy zjistili, že nic už nebude, jako dřív. V té chvíli nejspíš oba dva proklínali svůj osud, protože podle doktorů byl naprosto nevyhnutelný. Tohle naprosto převrátilo jejich svět. Život zkrátka není fér, tak už to prostě. I v nejhorších situacích je potřeba se dát dohromady a všechnu bolest a smutek nechat za sebou. Láska ženy však nikdy neuhasla.

Tonymu byla diagnostikována neléčitelná nemoc

Časem si Tony začal stěžovat na bolest hlavy a občas dokonce sem tam ztratil i paměť. To už bylo signálem, že se děje něco opravdu vážného. Okamžitě pár navštívil nemocnici, avšak výsledek vyšetření byl naprosto neočekávaný. Krutá diagnóza Tonymu předurčila osud tak, že už s tím nešlo nic dělat. Zjistili mu totiž nemoc šílených krav, která se občas z dobytka dostane i na člověka.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Tuto chorobu mají na svědomí takzvané priony, což jsou infekční částice tvořené pouze bílkovinami. Tyto částice se v těle mrtvých zvířat dokáží uchovat až několik let a ani člověk před nimi není imunní. Dokonce na nemoc, kterou způsobují, vědci nenašli ani pořádný lék. Takže toto degenerativní neurologické onemocnění pomalu, ale jistě ničilo buňky nervového systému Tonyho.

Postup nemoci byl rychlý, ale žena ho neopustila

Pacientům se obvykle dává pouze půl rok života. A ani Tony nakonec nebyl výjimkou. Příznaky jsou opravdu zdrcující, jelikož člověk začne mít problémy s pamětí a zrakem, čímž to rozhodně nekončí. Postupně přichází demence a pacient ztrácí kontrolu nad svými pohyby. V posledních fázích nastane naprostá slepota, celková slabost organismu a kóma, ze kterého se již nelze probudit.

Pár měsíců po strašné diagnóze Tony opravdu prohrál svůj boj. Jen několik dní předtím mu manželka ještě zpívala píseň „Amazing Grace“. Video z tohoto dojemného momentu obletělo svět. Dnes má již přes neuvěřitelné 3 milióny zhlédnutí na youtube. Bohužel se tato chvíle stala jednou z úplně posledních vzpomínek Danielle na zesnulého manžela Tonyho.

Zdroj: Daily Mail

Diskuze Vstoupit do diskuze
103 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ocet má na zahradě 3 způsoby uplatnění: Proti plevelu, škůdcům i jako čistič
Události247.cz
Události247.cz
Konsolidační balíček dostává svou podobu, předčasný důchod bude zřejmě minulostí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Superpotravina med: Potravina plná vitamínů pomůže nejen na nachlazení
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství