10letý vztah měli povýšit svatbou. Těsně před ní se ale nastávající nevěsta vyspala s vlastním tchánem – a to zdaleka nebylo všechno

Když do idylického života čerstvě zasnoubeného páru vstoupila krutá pravda o poměru, jenž proběhl mezi snoubenkou a jejím tchánem, obrátil se snoubenci život vzhůru nohama.

rozvod i Zdroj fotografie: iStock
                   

Plány na nádhernou společnou budoucnost se proměnily v prach ve chvíli, když bylo snoubenci Jakeovi řečeno naprosto zdrcující oznámení. Nedlouho poté, co svou životní lásku požádal o ruku, totiž zjistil nepříjemnou pravdu. Přivodila mu nejen šok, ale i nenávratně zlomené srdce – jeho přítelkyně jej za zády tajně podváděla s otcem.

Minulost dvou školních lásek

Mladý muž jménem Jake se rozhodl svým odběratelům na sociální platformě TikTok odhalit, co se mu nedávno přihodilo. Dospělý Američan vypráví o velké rodinné tragédii. Jake našel dokonalou dívku, jež byla úplně jako z jeho snů. Ve skutečnosti do ní byl zamilovaný už od střední školy. Strávili spolu více než 10 přenádherných let. Rozuměli si a zájmy měli velmi totožné, proto se rozhodli pro další krok.

Zničené zásnuby a krutá novinka

Jake se rozhodl představit svou vyvolenou rodině a řekl jim, že se rozhodl vzít si mladou dívku za ženu. Rodiče jeho volbu s nadšením schválili. Pak se mladík rozhodl uspořádat rodinný výlet. Vzal rodiče i dívku svých snů a všichni odjeli na venkov.

V tu chvíli se však něco pokazilo. Jakeovi bylo podezřelé, jak blízký vztah chovala dívka k jeho otci, ale pokládal to pouze za dobré rodinné vazby. O něco později se však dozvěděl zdrcující zprávu – jeho přítelkyně o prázdninách spala s vlastním tchánem. To však zdaleka nebylo to nejhorší, co mladého muže potkalo.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Snoubenka šla s pravdou ven

Po dlouhé hádce se Jake dozvěděl celou pravdu. Žena byla do jeho otce tajně zamilovaná a dovolenou vzali oba jako dobrou příležitost k bližšímu poznání. Jakmile se více sblížili, zapomněla na svého budoucího manžela a začala flirtovat s jeho otcem. Po několika měsících potvrdila, že by se sama nepřiznala. Jenže se stalo něco, co by před Jakem nebyla schopna utajit – během pobytu dívka s tchánem otěhotněla.

Následný život osamělého muže

Jake se na svou milovanou nemohl ani podívat, dokonce na dlouhou dobu přerušil kontakt i s otcem, ačkoliv to pro něj bylo velmi bolestivé. Během několika let však dokázal svému rodiči odpustit, i když s těžkým srdcem. S ex-přítelkyní to bylo o něco složitější. Dlouho se jí vyhýbal, jak jen mohl, ale nakonec to zkrátka nechal být. „Nyní mám se svým otcem klidný vztah. Stalo se to před pár lety,” dodal Jake ve videu na TikToku.

Jednoznačná odezva okolí

Online příspěvek nasbíral přes 6 milionů zobrazení. Někteří prostě nemohli uvěřit tomu, co se Jakeovi stalo. Jiní začali vyjadřovat soustrast s celým jeho příběhem, ve kterém Jake vystupuje jako hlavní hrdina tragické situace.

iZdroj fotografie: Depositphotos

„To je příliš nechutné, než aby to byla pravda,“ „Jsi dobrosrdečný muž, já už bych se na svého otce ani nepodíval,“ „Klidně mohla spát s tvým otcem celých 10 let,” píšou uživatelé jak agresivní, tak soucitné komentáře pod videem. Jake však na žádné z nich nereagoval. Podle něj i pouhé vyprávění celého příběhu stálo opravdu hodně úsilí.

Jak byste se na místě podvedeného muže zachovali vy?

Zdroj: TheSun

Diskuze Vstoupit do diskuze
52 lidí právě čte
Zobrazit další články