Svůj vztek a zhrzenost si vylila na nebohém zvířeti. Jen proto, že si chtěl její přítel dát na chvíli „pauzu“

Žena neunesla skutečnost, že si s ní její přítel chtěl dát menší mileneckou pauzu. Na oplátku potrestala jeho nejbližšího, který skončil na pokraji smrti.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Domácí mazlíčci jsou většinou neškodní přátelé, kteří přináší člověku radost do života. Jediné, co na oplátku vyžadují, je základní péče, nenáročné aktivity a sem tam nějaké to pohlazení, aby věděli, že je má jejich pán stále rád. Tato žena ovšem poté, co si s ní její partner rozhodl dát menší mileneckou pauzu, z naštvanosti potrestala jeho milovaného psa, kterého si u ní nechal. Nevinný mazel skončil na pokraji smrti. 

Chvilková milenecká pauza

Mít doma psa vyžaduje zodpovědnost a péči. To si milenec této ženy samozřejmě uvědomil, a proto svému mazlíkovi vždy dodával to nejlepší, co mohl. Byla to nerozlučná dvojka, která si každý den vyšla na procházku do přírody, pravidelně se mazlila a nikdy si nic špatného neudělala. Doma měli i více zvířecích přátel, kteří patřili jeho milované ženě. Nikdy se však mezi žádným členem rodiny nevyskytnul problém.

Jednoho dne se ovšem muž rozhodl, že potřebuje na chvíli od své milenky pauzu. Měli pochmurné období plné hádek a nesrovnalostí, které bylo potřeba vyřešit. A právě krátké oddělení obou partnerů se nabízelo jako nejvhodnější řešení, tedy alespoň pro něj. Žena tuto situaci nechápala a přišla jí naprosto urážlivá. Nakonec však k pauze svolila, ale to ještě muž nevěděl, jaké skryté úmysly probíhaly v její hlavě.

Smutný osud nevinného psa

Jakmile muž odjel na pár týdnů ze svého domova, jeho partnerka vyhodila sepsané instrukce, jak se má starat o jeho psa, do koše. Rozhodla se totiž svému milému pomstí tak, že se o jeho nevinného mazlíka nebude starat – bohužel však takovým způsobem, že jej nechala vyhladovět na pokraj úmrtí. Připoutala jej ven a nedovolila mu ani pít, ani jíst, přičemž o svá vlastní zvířata se starala jako doposud.

Když byl pes po několika týdenním utrpení nalezen, byl na pokraji vyhladovění a v naprosto tragickém stavu. Lékařům se jej však naštěstí podařilo zachránit, ale trauma, kterým si prošel, pravděpodobně již nikdy nezapomene. Nezbývalo jiné řešení, než jej poslat do útulku, aby se zcela zotavil a našel si nové prostředí, kde by mohl začít nový život. 

Jaký máte názor na tento „trest“ vy?

Zdroj: Mirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
115 lidí právě čte
Autor článku

Lukáš Jírovec

Zobrazit další články