Dnešní muži chtějí mít doma manželky s ambicemi. Domácí puťky už nejsou příliš v kurzu, a to z několika důvodů

Muži, kteří hledají ženu pro společný život, mají určité požadavky na to, jak by měla vypadat a jaká by vlastně měla být. Ambiciózní žena tak u nich má větší šance na úspěch.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Kromě péče a věrnosti touží manželé ještě po několika dalších vlastnostech. Výzkumy tvrdí, že muži, již hledají partnerku na celý život, chtějí více než kvality v domácnosti. Existuje několik vlastností, na nichž se shodne naprostá většina, bez kterých by si svoji životní partnerku muži nedokázali představit. Ideální žena by tedy měla mít následující vlastnosti.

Důležité je spolehnutí

Muži chtějí, aby se na své ženy mohli spolehnout. A to nejen emocionálně a fyzicky, ale také finančně. Už dávno neplatí, že by byl muž jediným živitelem rodiny. Chtějí tedy, aby i žena do rodinného rozpočtu přispívala. Dalším důležitým bodem je pro muže zralost. Když už muži pomýšlí na manželství, mají představu o emocionálně zralé ženě. Pokud dáma nezvládá těžká rozhodnutí, není dost zralá na vdávání. Alespoň tak to vidí většina mužů.

iZdroj fotografie: Pixabay

Ani to však mužům ještě nestačí. Chtějí, aby jejich ženy byly inteligentní a měly také dobré vzdělání. Hledají tedy partnerky, které mají ideálně prosperující kariéru a neomezují se pouze na udržování domácnosti. Domácí puťky zkrátka nejsou v kurzu. Muži stojí o ženy, jež mají všeobecný rozhled. Chtějí s nimi diskutovat, chtějí vědět, že mají doma ženu, za kterou se ve společnosti nemusí stydět. A jen o vzhledu to pochopitelně není.

Chtějí je brát do společnosti

Muži touží po tom, aby svou ženu mohli vzít mezi své přátele. Chtějí takovou ženu, jež umí hovořit s ostatními, dokáže se bavit s různými typy lidí a na nejrůznější témata. Muži se totiž velmi rádi chlubí ženou, která dokáže rozproudit konverzaci, a to kdekoli a kdykoli. Muži myslí také na zdraví. Proto si přejí ženu, která o svou kondici pečuje. Například takovou, co ráda běhá, nebo pravidelně dochází na hodiny jógy. Oceňují zkrátka zdravý životní styl uprostřed hektického života.

Poslední vlastnost, kterou by ideální žena pro většinu mužů měla mít, je ctižádost. Žena by měla mít své sny a také ambice. A hlavně by to s nimi měla myslet opravdu vážně. Muži chtějí podporovat svou ženu a pomoci jí sny uskutečnit. Chtějí, aby jejich žena byla minimálně stejně tak ambiciózní jako oni sami. Ideálně však ještě více. Chtějí svou ženu obdivovat pro její povahu a schopnosti. Chtějí ji za její skvělé vlastnosti milovat.

Jak by měl vypadat váš ideální partner?

Zdroj: DailyMail

Diskuze Vstoupit do diskuze
74 lidí právě čte
Autor článku

Lucie Mašínová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Surfinie ocení hnojivo z banánové slupky. Vlastnostmi se může rovnat chemickým přípravkům
Události247.cz
Události247.cz
Bývalí čeští prezidenti dostanou přidáno. Renta se jim může navýšit až dvojnásobně
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
5 způsobů, jak se zbavit břišního tuku: Od cvičení až po úpravu jídelníčku
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Město Dvaraka podle badatelů zničila mimozemská loď. Jakmile se jim ale teorie začala potvrzovat, vláda je zařízla