Muž opustil svou manželku poté, co skončila na vozíku. Po letech ji potkal procházet se v parku s jiným mužem

Manžel opustil svou ženu poté, co po vážné nehodě zůstala na invalidním vozíku. O mnoho let později ji náhodou potkal při procházce v parku s jiným mužem.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Amélii Reynoldsové se od dětství dařilo vše, na co sáhla. Na střední škole potkala charismatického architekta Billa a založili spolu velmi brzy rodinu. Vychovávali spolu své dva syny a vše vypadalo idylicky. Jenže poté došlo k vážné nehodě a to vše změnilo.Na večírku potkala svého prince

Amélie ve třídě vždy vynikala a byla velmi krásná. Moc si přála být brzy vdaná a mít velkou rodinu, ale přestávala doufat, že se jí to podaří. Před koncem střední školy se vydala na party v jejím městě, kde se seznámila s okouzlujícím mladíkem. Jmenoval se Bill, živil se jako architekt a ona měla pocit, že potkala svou osudovou lásku. Hned po pěti měsících vztahu ji na dovolené u moře požádal o ruku. Podle očekávání řekla Amélie ano, a dvojice se usadila na Floridě.

Z jejího muže se stal agresor

Dvojice spolu vychovávala dva syny a život plynul. Bill však jednoho dne přišel o práci, a od té doby šlo vše z kopce. Začal řvát, křičet a nadávat, a obviňovat ze ztráty zaměstnání svou manželku. Amélie nechtěla rozvracet rodinu, nechtěla aby její synové přišli o tátu a ona na ně zůstala sama. Stále věřila, že se Bill změní a bude takový, jako předtím. Na 12. výročí jejich svatby Amélie rezervovala místo v jejich oblíbené restauraci a doufala, že si užijí pěkný večer.

Hádka v autě vše změnila

Amélie po cestě do restaurace Billovi řekla, že její firma poptává architekta, a věřila, že ho to potěší. On na ni ale začal křičet. ,,Nepotřebuju tvoje rady! Zvládnu si najít práci sám!“ Během hádky Bill ztratil kontrolu nad vozidlem a narazili do protijedoucího auta. Když se Amélie probrala v nemocnici, jako první se bála o svého muže. Ten vyváznul bez zranění, ale Amélie se podle lékařů neměla už nikdy šanci postavit na nohy. To Billa rozhodilo, a začal na ni opět křičet. ,,Chápeš to? Do konce života se nepostavíš na nohy! Kdo bude chodit do práce a vydělávat?“

Manžel rodinu opustil

Bill si pár dnů poté sbalil věci a odstěhoval se. Amélie byla nešťastná, ale musela se starat o své dva syny, proto na smutek neměla tolik času. Pravidelně také dojížděla do nemocnice na rehabilitace. Když jednou sjížděla u budovy ze schodů, spadla z vozíku a na pomoc jí přispěchal mladý lékař John. Dali se do řeči a postupně se z nich stali přátelé. John ji doporučil nejlepšího fyzioterapeuta v okolí a dal jí novou naději, že bude moci opět chodit. Jejich přátelství brzy přerostlo v lásku. Amélie měla konečně pocit, že ji někdo oceňuje bez ohledu na to, co se jí stalo.


iZdroj fotografie: Depositphotos

Amélie se opět postavila na nohy

Po roce rehabilitací se Amélie skutečně opět postavila na nohy a začala chodit. Byla nadšená. Vše v jejím životě se vracelo do starých kolejí a po boku měla muže, který se navíc stal skvělým otcem pro jejich syny. Jednou odpoledne šli do parku na procházku, když v tom uviděla svého bývalého manžela. Vypadal sešle, ošuntěle a zanedbaně. Bill byl v šoku, když ji uviděl chodit, a ke všemu po boku jiného muže. Prosil ji o odpuštění za to, jak se k ní choval. Amélie nakonec svolila. Měla šťastný život a nechtěla si nic pokazit. Věděla ale, že k Billovi se už nikdy nevrátí.

Jak byste se zachovali na místě Amélie?

Zdroj: TheMirror

Diskuze Vstoupit do diskuze
105 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
Velkolepý trik hotelových uklízeček, který neoblíbenou činnost zkrátí na pětinu času. Jak na dlaždice a špinavý dřez?
Události247.cz
Každý desátý pohořel u maturity z češtiny. Výsledky zkoušek jsou letos horší než loni
JakZdravě.cz
Místo vyčerpávající diety opakujte 5 klidových cviků. Nejenže budou mizet kilogramy – také se skvěle zrelaxujete
VědaŽivě.cz
Jak byli léčeni naši předkové před 200 lety: Kouření, tabák v oku, lampový olej a další podivné praktiky