„Mít velkou rodinu byl vždy můj sen,“ říká mladá maminka, která už ve 24 letech vychovává 22 dětí. Chce mít přes 100 potomků

Mladá maminka Christina už ve věku 24 let vychovává společně se svým 57letým manželem Galipem 22 dětí. Oba si vždy přáli velkou rodinu, a splnili si tak svůj sen.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Už přítomnost jednoho dítěte v domácnostï je na některé rodiče až až. Představte si ale, že byste jich místo jednoho měli jedenáct, nebo dokonce více? Legendární Klapzubovu jedenáctku by chtěl mít doma jen málokdo. Mnozí by nad tím jen nevěřícně kroutili hlavou, ale život s tolika dětmi je realita 24leté maminky jménem Christina Ozturk. Ta podle svých slov žije svůj sen a nikdy by nemohla být šťastnější.

První dítě a seznámení s manželem

Když bylo Christině teprve 17 let, přivedla na svět své první dítě. Po odjezdu na dovolenou se seznámila se svým budoucím manželem jménem Galip Ozturk. Ten už má mimo jiné také devět dětí z předchozího manželství, které žijí v Turecku. Galip měl po seznámení s Christinou jasno: „Chci si tě vzít a mít s tebou obrovskou spoustu dětí,“ řekl jí. Christina se toho nezalekla a protože si vždycky přála velkou rodinu, za nedlouho mohla rodina strojit veselku.

U slov ale dlouho nezůstalo a novomanželé se vrhli na plánování společné rodiny. Jelikož ale není v lidských silách žádné matky přivést na svět tolik dětí, kolik pár plánoval, rozhodli se využít služeb náhradních matek. I přes to, že jsou děti odnošeny v lůně náhradní matky, Galip a Christina jsou samozřejmě pravými rodiči a děti nesou jejich genetickou informaci.

Jak se rodině daří?

Rodiče už spolu vychovávají 21 dětí. Nejsou na to však sami, protože na výpomoc zaměstnávají také 16 chův na plný úvazek, které se starají o to, aby mladé mamince co nejvíce ulehčily od práce. Pracují 4 dny a poté mají volno. Když jsou v práci, sdílejí pokoj s dětmi. „Mít velkou rodinu byl vždy můj sen. Když jsem se seznámila s Galipem, řekl mi, že stejný sen má i on,“ povídá maminka s úsměvem. Proto si společně začali své sny plnit.

Rodina spotřebuje okolo dvaceti velkých balení plenek a 53 balení dětské výživy týdně. Podle mladé maminky Christiny starost o děti vyjde na týden na něco mezi 5 000–6 000 dolary. Každé dítě má svou skříň s oblečením, ale někdy oblečení sdílejí, například pro účely focení,“ vysvětluje Christine. Ta se také pochlubila, že do velké rodiny přivítali nedávno ještě 22. potomka. A na svém Instagramu má napsáno, že by si dětí přála celkem 105.

Jak si může rodina tolik potomků finančně dovolit?

Manžel Christiny Galip je 57letý velmi zámožný business man. V Turecku má sice už 9 dětí, ale některé z nich mu pomáhají v jeho několika firmách, kterým se velmi daří. Moje dcery a synové mi pomáhají řídit společnosti, když tam nejsem. Na rozdíl ode mě jsou ještě mladí a mají spoustu energie, kterou si business žádá, a já už ji tomu bohužel věnovat nemůžu,“ vysvětluje otec.

Dovedete si představit mít tolik dětí? Kolik je dle vašeho názoru ideální počet potomků?

Zdroj: Brightside, TheSun

Diskuze Vstoupit do diskuze
68 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ocet má na zahradě 3 způsoby uplatnění: Proti plevelu, škůdcům i jako čistič
Události247.cz
Události247.cz
Konsolidační balíček dostává svou podobu, předčasný důchod bude zřejmě minulostí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Superpotravina med: Potravina plná vitamínů pomůže nejen na nachlazení
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství