Jak Gondíková s Langmajerem zvládají společné soužití i práci: „Ani nestíháme mít ponorku,“ komentuje Adéla

Manželé Jiří Langmajer a Adéla Gondíková jsou partnery, ale zároveň také hereckými kolegy. To může být občas velmi náročné.

Adéla Gondíková a Jiří Langmajer i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Kdo by neznal populární hereckou dvojici Adélu Gondíkovou a Jiřího Langmajera? Manželé patří mezi oblíbené české herecké páry. Není se čemu divit. Oba dva jsou velmi sympatičtí, spolu je mohli diváci zahlédnout například v populární české komedii Doktor od jezera hrochů. Manželé jsou navíc poměrně aktivní na sociálních sítích, čímž se dostávají blíže k fanouškům.

Společná práce a domácnost

Jiří Langmajer prošel po svatbě s Adélou Gondíkovou velkou změnou. S předchozí partnerkou se kvůli ní rozvedl. Z neutrálního člověka se najednou stala přívětivější osobnost. Letos tento pár oslaví čtyřleté výročí své svatby. Na první pohled však vypadají tak sladěně, jako kdyby spolu žili mnohem déle. Kromě společného bydlení sdílejí také stejné herecké zaměstnání.

Redakci Extra.cz tak napadlo se slavného páru zeptat, jak se jejich vztah vyvíjí. Manželé nyní společně natáčejí nově připravovaný seriál, který spadá pod TV Prima. Ponese název Chataři ze Švihova. Jak již bylo řečeno, Langmajer s Gondíkovou spolu sdílí všechny aspekty svého života. Při uvážení, že spolu přes deset let hrají divadlo, by se dala očekávat nějaká ponorka.

Nehrají si na výročí

Gondíková však spekulace vyvrátila: „My ji ani nestihneme mít. Vždycky se něco najde, v každé rodině se stane něco problémem, ale ony to jsou většinou takové kraviny. Nic závažnějšího zatím nebylo.“ Zdá se, že jsou partneři opravdovými spřízněnými dušemi, jejichž lásku nevyčerpá ani nepřetržitá přítomnost toho druhého. Mráčky na azurové obloze se objeví maximálně v souvislosti s divadelními zkouškami.

Herec Jiří Langmajer iZdroj fotografie: Nextfoto

„Bylo náročnější zkoušení té divadelní hry, to se tak člověk pře, protože si myslí něco jiného, takže spíš takhle. Ale že bychom domů odcházeli a chtěli jsme se rozejít, to ne.“ Gondíková také přiznala, že si s manželem moc nepotrpí na dodržování oslav jednotlivých výročí jejich vztahu. Minulý rok si ani jeden z nich nevzpomněl. Do budoucna si pouze přejí trávit více času na své chatě.

Který z herců je vám sympatičtější?

Zdroj: Extra
Diskuze Vstoupit do diskuze
111 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články