Jaké vlastnosti hledáte u svého partnera? Vyberte si jednoho muže na obrázku a zjistěte, jak rozhoduje vaše podvědomí

Tento jednoduchý test vám dokáže rychle napovědět, co za charakterové rysy hledáte u svého partnera. Je to spíše vášeň, důvěra či pocit bezpečí?

i Zdroj fotografie: Stencil Photos
                   

Podívejte se na muže na obrázku a vyberte si toho, který se vám zdá nejvíce přitažlivý a pohledný. Poté si přečtěte, co to o vás vypovídá. Charakteristiky jsou velmi podrobné, navíc vám pomohou odhalit i podvědomé myšlenkové pochody ve vašem mozku. Možná si myslíte, že od partnera chcete ochranu, ale instinktivně se toužíte starat vy o něj. Proto vás výsledek tohoto testu může překvapit.

Muž číslo 1

To, co po svém partnerovi chcete, je především neustálá opora. V hloubi duše si přejete být opečovávaná a toužíte po někom, kdo se o vás bude starat. V roli malé holčičky se cítíte skvěle, velmi ochotně přenecháte veškerou iniciativu svému muži. Nemáte vůbec potřebu s ním soupeřit, nebo mu vnucovat svůj názor.

Chcete vztah, ve kterém si budete oba na 100 % důvěřovat, budete si oddaní a k sobě navzájem loajální. Jste občas váhavá a nejste si jistá, co od života vlastně chcete. Často vyžadujete partnerovu plnou pozornost a jeho rady berete velmi vážně. Váš vztah se někdy podobá vztahu otce a dcery, ale na tom není nic špatného. Hlavní je, že vy dva se cítíte dobře.

Muž číslo 2

Je jasné, že jste v nitru velmi starostlivý člověk. Ráda se staráte o ostatní, ale na oplátku od nich vždy očekáváte alespoň nějaký projev respektu či vděčnosti. Pokud vám jedno z toho projeví, nevadí vám převzít všechny povinnosti a veškerou zodpovědnost. Máte v sobě hodně síly a elánu, avšak potřebujete ve svém životě pevnou oporu.

iZdroj fotografie: Unsplash

Ve svém partnerovi chcete mít jednoduše člověka, o něhož se budete moci opřít, kdykoliv se vám přihodí něco nepříjemného. Na druhou stranu mu to poté s láskou vynahradíte svou starostlivostí a péčí o něj, kterou jednoznačně ocení. S oblibou si jej budete hýčkat a chránit, váš vztah bude naplněn vřelou láskou.

Muž číslo 3

Pokud jste si vybrala třetího muže, jste velmi ambiciózní, nezávislá a soběstačná bytost. Jste průbojná, sebevědomá a máte vždy hodně odvahy. Muži vás vnímají jako přitažlivou a atraktivní, ale často se vás bojí oslovit ze strachu, že pro vás nebudou dost dobří a nenaplní vaše vysoké standardy.

Díky vaší silné osobnosti a povahovým rysům vám nevadí být delší dobu nezadaná. Potřebujete k sobě člověka, který je též sebevědomý a cílevědomý, ale musí umět dělat kompromisy, což je pro vás zásadní. Ve vztazích požadujete velké množství svobody a času pro sebe. Sháníte se proto po inteligentním a nezávislém muži se stejným přístupem k životu.

Muž číslo 4

Pod slupkou se u vás v jádru skrývá velice emotivní a citlivý člověk. V partnerovi potřebujete najít nejlepšího přítele a milence v jedné osobě. Je pro vás důležitá vášeň a romantika, ale na druhou stranu vaše srdce touží po pocitu bezpečí a teplé náruči, kam se budete moct vždy schovat.

iZdroj fotografie: Pexels

Ve vztazích zastáváte rovnost a věříte, že to, co dáváte, by se vám mělo vrátit zpět. Do všech partnerských vztahů jdete naplno a od protějšku jednoduše očekáváte totéž. Pokud se do někoho zamilujete, přestává pro vás existovat svět mimo vašeho partnera. Jste jako jedno tělo a jedna duše, i když zrovna trávíte čas odděleně.

Co je pro vás při hledání partnera nejdůležitější?

Zdroj: Suara

Diskuze Vstoupit do diskuze
74 lidí právě čte
Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
7 psích plemen, která si skvěle rozumí s kočkami. Jsou trpělivá a nevykazují žádné známky agrese
Události247.cz
Události247.cz
Růst důchodů nekončí: Během následujících měsíců se zvednou hned několikrát. Češi ale vyšší penzi nechtějí hned z několika jasných důvodů
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Fyzioterapeut doporučil 5 cviků, které odbourají bolest zad v bederní oblasti. Navíc posílí okolní svaly, takže fungují i jako prevence
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Miliony mrtvých hladem. V 6. století nad severní polokoulí rok a půl téměř nesvítilo slunce