Silné páry podle znamení zvěrokruhu, které dohromady dokážou porazit všechno. Tvoří dokonalý pár plný vášně

Znamení zvěrokruhu odhaluje jisté rysy osobnosti člověka. To, jaké jste znamení, tak může mít vliv na to, kdo se k vám z dlouhodobého hlediska hodí nejvíce.

i Zdroj fotografie: iStock
                   

Podle znamení zvěrokruhu se dá poznat, jaké vlastnosti má vaše osobnost. Každé z nich má své plusy i mínusy a dá se tak určit, které k sobě nejlépe pasují. Samozřejmě je to pouze jeden z faktorů, podle nichž se dá určit kompatibilita vztahu. Rysy osobnosti totiž nejsou ovlivněny pouze znameními zvěrokruhu, ale spousta lidí je ovlivněna způsobem života, který vedou, ale i místem, kde vyrůstali, či geny od rodičů.

Býk a Panna jako ideál rodiny

Býk je znamení, jehož nejdůležitějším rysem osobnosti je to, že je pro něj velmi důležitá rodina. Snaží se za každých okolností zůstat upřímný a ve vztahu mu nejde pouze o fyzické potěšení, zaměřuje se na opravdové city. Panna má také silné rodinné vlohy a do vztahu přinese vášeň, což často krásně doplní potřeby Býků v milostném životě.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Býk, který si nejvíce zakládá na rodinných hodnotách, by se ale měl držet dál od Střelců. Ti v životě vyhledávají hlavně exotiku a nebezpečí, což by osoby ve znamení Býka z dlouhodobého hlediska neuspokojovalo. Zatímco by totiž Býk chtěl co nejdříve založit rodinu, Střelci mají dlouho potřebu cestovat a vyhledávat nejzajímavější dobrodružství.

Rak a Býk v románku století

Raci jsou často velmi romanticky založení. Většina z nich si přeje v životě najít hluboký a vášnivý vztah. Jsou nejsympatičtějším znamením zvěrokruhu a působí tak přirozeně ve společnosti cizích lidí. Jejich empatické vlastnosti jsou také velmi výjimečné, což z nich často dělá výborné posluchače, kteří se do vás dokážou snadno vcítit. 

iZdroj fotografie: Depositphotos

Do vztahu jsou spolu nejvhodnější s Býky, kteří jsou také hodně emocionálně založení a doplňují tak zdravě přecitlivělou povahu Raků. Dohromady tak spolu dokážou vytvořit příkladné rodiny s dětmi, kde spolu oba rodiče zůstanou nadosmrti. Pro vztah s Raky se nejméně hodí Lvi, kteří si často neuvědomí, co vypouštějí z pusy, a mohou tak Raky často velmi zranit.

Panna a Štír ve vztahu plném vášně

Panny umí být velmi kritické. Tato vlastnost se odvíjí od perfekcionismu, což je jedním z rysů, jímž toto znamení disponuje. Ve vztahu se to nejčastěji projeví kritikou svých partnerů. Neznamená to však, že by na nich lidem v tomto znamení nezáleželo, jen svou přízeň projevují jinak. 

iZdroj fotografie: Depositphotos

Ve vztahu si nejlépe sedí se Štíry, jelikož jsou podobně jako Panny velmi vášnivě založení. Pořádkumilovná povaha Panny navíc často zmírní impulzivní chování, které je zvykem u Štírů. Asi nejméně vhodným znamením k Panně je Střelec, ten je totiž často sociálně založený, což může být pro Panny odstrašující.

Štír a Ryby s hlubokým porozuměním

Štír je znamením, které se snaží skrývat svou zranitelnost. Jsou velmi citliví a emocionálně založení a když je nějak urazíte nebo jim ublížíte, jen tak na to nezapomenou. Jejich skrytá citlivost z nich také dělá jedno z nejvíce pomstychtivých znamení zvěrokruhu a měli byste se mít na pozoru, protože je pravděpodobné, že vám to nějak vrátí.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Ryby se k nim hodí ze všeho nejvíce. Rozumí jejich emocionálním potřebám a nemají nutkání o nich mluvit, což je pro Štíry příjemné. Jsou velmi snadno ovlivnitelní a při rozhodování dávají přednost emocím nad rozumem. Štíři jsou si v odporu s Berany, kteří budí dojem povrchnosti, jež se Štírům často příčí.

Kozoroh a Blíženci v harmonickém spojení

Toto je pravděpodobně překvapivá dvojice, ale výborně se doplňují. Obě tato znamení jsou silně ambiciózní, ale většinu svých snů nechají v pozadí, když přijde na pravou lásku. Často si dokonale rozumí a obě znamení své ambice dokážou nasměrovat na vztah. Mnoho lidí by myslelo, že vztahu bude vadit impulzivita Kozorohů, ale je to právě naopak. Když se tato dvě znamení sjednotí, působí až harmonickým dojmem.

Lev a Beran jako láskyplný pár

Znamení Lva je známé svou hrdostí. Téměř nikdy si nepřiznají svou chybu. Jsou to společensky založení lidé, kteří mají charakter a v životě se snaží dosáhnout maxima. Mají vůdčí předpoklady a jen velmi zřídka bojují se stydlivostí. Ve vztahu dokážou být velmi pozorní, což se může příjemně projevit v milostném životě

iZdroj fotografie: Depositphotos

Nejvhodnější znamení do páru se Lvy je Beran. Ten dokáže být stejně vášnivý a zapálený do života, což může přinést do vztahu ty největší hádky, ale i porozumění potřebám toho druhého. Obě znamení si navíc zakládají na společenském životě, který si spolu poté mohou náležitě užívat. Štír je na žebříčku vhodných partnerů od Lva vzdálený asi nejvíce.

Které znamení zvěrokruhu by tvořilo ideální pár s vámi?

Zdroj: Horoscope, Times of India

Diskuze Vstoupit do diskuze
51 lidí právě čte
Autor článku

Šárka Šumná

Zobrazit další články