Eva Holubová se svěřila, že jí přítel její dcery zachránil život. Mohla se utopit v moři

Herečka Eva Holubová se ve svém příspěvku na Instagramu rozepsala o tajemném mladém muži, který jí zachránil život.

i Zdroj fotografie: Nextfoto
                   

Vztahy mezi rodiči a partnery jejich dětí dokáží být někdy velmi složité. Není pravidlem, že by si tyto skupiny společně nemohly rozumět, přesto jde o častější jev. Vzájemné neshody vyvolávají odlišnosti dvou rodin, které se prostřednictvím dvou partnerů musí sloučit. Mnohdy však tato interakce vyústí v hádky, intriky a další nepříjemné situace.

Záhadný muž

Často bývají propírány vzájemné neshody hvězdných rodin a obecně známých osobností. Na jedné takové si však bulvár nesmlsne. A to na vztahu Evy Holubové s jejím potenciálním zetěm. Sama nedávno jejich vztah otevřeně popsala prostřednictvím svého instagramového profilu a konkrétního příspěvku. Ten doplnila fotografií s tímto záhadným mužem.

Záhadný mladý muž se jmenuje Matej Paprciak. Vše nasvědčuje tomu, že jde o přítele dcery Evy Holubové Karolíny. Podle popisku fotografie je zřejmé, že se Matej s Karolínou a s Evou seznámili již před šesti lety. Od té doby spolu prožili hned několik zajímavých zážitků. V prvé řadě uvedla Holubová hrdinský čin, který Matěj vykonal, aby ji zachránil před utonutím v moři.

Úcta k partnerům

Dále se Eva zmínila o Matejově vzdělání, které má ekonomický a politologický charakter. Zabrousila také do slibné fotbalové kariéry, kterou však ukončilo nenadálé zranění. Celkově svého potenciálního zetě vynesla do oblak. Za to se také dočkala jeho vděčného komentáře na oplátku. Pod její příspěvek sám připsal: „Děkuju za tak krásná slova. Moc si toho vážím.“

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Eva Holubova (@evaholubovaofficial)

„A taky děkuju za důvěru, za podporu a za to, že ve mě věříš.“ Herečka si vysloužila přízeň také od ostatních uživatelů. Paní Markéta připojila svůj komentář: Úcta k partnerům svých dětí je vzácný jev v našich vodách a to se cení. Je to velmi nadaný mladý muž evidentně, máte štěstí, že se můžete generačně vzájemně ovlivňovat.“ Zdá se, že byl osvětlující příspěvek trefou do černého.

Jaký máte vztah k partnerům svých dětí vy?

Diskuze Vstoupit do diskuze
64 lidí právě čte
Autor článku

Klára Stružová

Zobrazit další články