Užijte si léto ve svém domově. Jak ho pustit domů?

i Zdroj fotografie: Shutterstock
                   

Útulný domov můžete mít během celého roku. Stejně jako náš šatník, také interiér si zaslouží drobné změny během jednotlivých ročních období. Léto je obdobím pro odpočinek a zábavu. A tomu by měl odpovídat také váš interiér. Inspirujte se u nás několika nápady, které vám pomohou se zlepšením designu v letních měsících.

Barvy dělají hodně

V první řadě můžete udělat velmi jednoduché a levné změny. Čerstvé květiny ve váze a polštáře na pohovce jsou jednoduchou změnou. Na léto se nejlépe hodí zelená nebo žlutá barva. Vybírat můžete z mnoha možností, které oživí váš domov. Zvolit můžete:

  • živé rostliny,
  • barevné polštáře,
  • křeslo v zelené nebo žluté barvě (solitér).

Přiveďte domů trochu orientu

Na každém kroku vidíme severský styl. Místo toho můžete v létě přinést do svého domova orient. Důležité jsou exotické rostliny, tlumené barvy, jemné světlo a textilní dekorace. Celkově by měl domov působit velmi elegantně a útulně.

Přidejte jasné barvy

Zvolit můžete i opačný přístup a přinést do interiéru světlé a jasné barvy. Jestli máte během většiny roky doma jemné a tlumené barvy, v létě se můžete odvázat. Klidně můžete zvolit neonové odstíny a neotřelé dekorace. Najednou budete mít pocit, že jste ve zcela novém domově.

Malé změny pro pohodlnější léto

Léto je obdobím slunce. Abyste si doma užili volný čas, můžete zvolit vertikální žaluzie. Díky nim si užijete příjemného stínu a chládku, i když bude venku neuvěřitelné horko. Během dne vám velmi dobře poslouží a navíc si můžete vybrat z designových variací.

Během teplých měsíců musíte také očekávat vyšší výskyt hmyzu. Ten může být velmi otravný. Když si vyberete sítě proti hmyzu, budete mít léto bez starostí. Snadno si potom užijete léto bez much nebo komárů. A hlavně bez bolestivých a svědivých kousanců. Bez této šikovné pomůcky byste v létě vůbec neměli otevírat okna!

Diskuze Vstoupit do diskuze
75 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Ocet má na zahradě 3 způsoby uplatnění: Proti plevelu, škůdcům i jako čistič
Události247.cz
Události247.cz
Konsolidační balíček dostává svou podobu, předčasný důchod bude zřejmě minulostí
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Superpotravina med: Potravina plná vitamínů pomůže nejen na nachlazení
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jaký je původ tajemného Čupakabry: Někteří zastávají teorii, že jde o výsledek mimozemského genetického inženýrství