Překvapte svou ženu jedinečným šperkem, který si zamiluje

Blíží se narozeniny nebo výročí s vaší láskou? Šperk je vždy sázkou na jistotu, když vybíráte dárek pro ženu.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Na druhou stranu ale jde také o složitý proces, jestli chcete svou drahou polovičku doopravdy potěšit. Každá žena je jedinečná a podle toho si také sama vybírá šperky. Vy se musíte pokusit udělat to samé. Myslete hlavně na několik faktorů:

  • současné šperky,
  • druh kovu,
  • správná velikost,
  • styl.

Jaké šperky vaše žena běžně nosí?

Nejdůležitější krok při výběru. Nějakou dobu pozorujte, jaké šperky vaše žena nosí nejvíce. Jistě má kousky, které prakticky nesundá a kousky, které si vezme jen příležitostně. Podle toho poznáte, co má nejraději. Existují obecné šperky, které potěší každou ženu. Okouzlující diamantové prsteny budou nejlepším přítelem každé ženy. I zde ale musíte myslet na styl a barevné provedení.

Diamantové šperky se navíc skvěle hodí také pro zásnuby. Bez ohledu na druh kamenu musíte vybrat kov, který se bude vaší milované ženě líbit nejvíce. Nosí ráda stříbro, zlato, bílé zlato nebo chirurgickou ocel? Jestli ji chcete překvapit a potěšit, můžete zkusit kousky z kombinovaného zlata, které se budou zajisté líbit každé ženě.

Myslete na styl i jedinečné detaily

Každá žena je jiná. Některé jsou více romantické, jiné více praktické. Někdo má rád klasické šperky, jiné ženy zase moderní modely. Nad tím se musíte také zamyslet. Výjimečné diamantové přívěsky mohou být velmi jednoduché a menší, ale také větší a výraznější. Z tohoto důvodu musíte také vypozorovat, jaký styl má vaše partnerka nejraději.

Poslední možností, jak udělat šperky velmi osobní, je gravírování. Jde o velmi populární techniku, díky které bude dárek velmi osobní. Na prsteny můžete nechat vyrýt iniciály, životní motto nebo datum, které je pro vás oba velmi důležité. Může to být datum seznámení, svatby nebo narození dítěte.

Diskuze Vstoupit do diskuze
56 lidí právě čte
Autor článku

Lucie Vágnerová

Zobrazit další články
adbz.cz
adbz.cz
Starý chleba najde uplatnění při smažení i vaření vývaru. Přišla na to kdysi jedna moudrá hospodyňka
Události247.cz
Události247.cz
Falešná rakovina nebo pomoc lidem v tíživé situaci: Podvodníci lákají z lidí peníze přes sociální sítě
JakZdravě.cz
JakZdravě.cz
Jaká je ideální teplota v bytě a proč: Zdraví dospělí by neměli jít pod dvacet, senioři a nemocní po 18 °C
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Co když se střetnou moderní tanky T-90M a Leopard 2: Stroje Ukrajiny jsou rychlejší, ale ruští vojáci mají lepší dovednosti