Originální svatební hra pro hosty

Svatební den je pro milostný pár jedna z nejdůležitějších událostí v životě. Svatba může být krásná, ženich s nevěstou jsou však většinu času zaneprázdnění a nemohou se věnovat každému hostu. Proto je vhodné připravit zábavu, aby se i svatebčané rozptýlili jinak než skleničkou kořalky.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Příjemnou alternativou, jak pobavit svatebčany, je vytvoření programu, do které stoprocentně patří i nějaká svatební hra. Nezapomínejte ale na základní pravidlo, více je méně. Hosté se chtějí i pobavit mezi sebou, odpočinout si a najíst se, což by jim přeplněný harmonogram neumožnil. Zde se můžete inspirovat a zvolit si svatební hru, která vás zaujme nejvíce.

Svatební tombola

Tombola je oblíbenou zábavou všech událostí od plesů, přes silvestry až po svatby. Novomanželé většinou jako dar oceňují peníze, a právě tombola jim může pomoci vydělat si něco navíc. Stačí doma posbírat nechtěné věci, vtipně je pojmenovat a vytvořit z nich unikátní ceny. Jako příklad lze uvést romantický výlet pro dva à la dva lístky do MHD či wellness pobyt à la pěna do koupele. Hosté si mohou kupovat lístky do tomboly během dne a večer už jen proběhne slosování.

Soutěž o nejlepší fotku

Fotografie jsou naše vzpomínky. Většina párů si platí drahé fotografy, ale nejkrásnější fotky jsou právě z mobilů svatebčanů. Doporučujeme sehnat polaroid, který vyvolává fotografii ihned po vyfocení, a prázdnou knihu, kam vaši přátelé a rodina mohou vzniklé snímky nalepit i s nějakým vzkazem pro novomanžele. Jako zpestření můžete z focení vytvořit svatební hru. Vyhlaste několik soutěží o nejlepší fotku, vždy s nějakým tématem – nejlepší snímek skupiny, nejzajímavější foto s jídlem či nejvtipnější fotografie s člověkem nad 60.

Svatební hra luštění s křížovkou

Poslední svatební hra, kterou se dokáží hosté zabavit i bez novomanželů, je svatební křížovka. Je to velice pěkný dárkový předmět, který si svatebčané následně odnesou. Cílem je vyluštit klasikou křížovku, výsledkem je však poděkování od nevěsty a ženicha.

Diskuze Vstoupit do diskuze
58 lidí právě čte
Autor článku

Jáchym

Zobrazit další články