Nemáte rádi vymýšlení dárků a sháníte inspiraci? Máme pro vás super řešení

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Každý z nás se neustále potýká s velkým množstvím narozenin, svátků, Vánoc, výročí i dalších příležitostí. Během daných událostí se snažíme potěšit své blízké s dobře vymyšleným darem, který vykouzlí úsměv na tváři. Mnoho jedinců se však netěší ze zrovna velké fantazie. Nevíte si rady? Přinášíme vám skvělý tip.

Neutrácejte tisíce korun

Určitě si nemyslete, že před vámi ihned začneme šermovat s předměty za tisíce a tisíce korun. Úspěch totiž netkví v částce, ale spíše v samotném nápadu a jeho provedení. Jestli se chcete opravdu odlišit, vsaďte na personalizované dary, které budou vytvořené na míru konkrétnímu oslavenci.

Jasnou volbou je šikovná fotokniha, jež bude znázorňovat vaše společné zážitky. Zvolit lze třeba snímky ze svatby, společných výletů, narození dětí a tak dále. Jasným hitem je hlavně fotografování celé vaší rodiny na stejném místě a v totožném rozestavení, pěkně rok za rokem. Daný nápad sice zabere pěknou řadu let, ale výsledek je naprosto dokonalý.

Je to snadné

Určitě nemusíte ovládat jemnou motoriku, pokoušet svou trpělivost a vytvářet celé album vlastnoručně. Bohatě vám postačí otevření internetových stránek známého e-shopu 24print.eu, kde celý proces zařídíte na základě několika málo kliknutí myši. Nejdříve si vyberete ideální formát knihy. Zvolíte čtvercové, na šířku, nebo řešení na výšku? Nezapomeňte odkliknout ani požadovaný počet stran, případně luxusní HD provedení.

Po potvrzení budete moci snadno nahrát požadované fotografie z vašeho počítače nebo telefonu. Pak už jen zaplatíte a počkáte si na velmi rychlé doručení geniálního dárku až k vám domů. Pokud vás nezaujala fotokniha, možná je pro vás správnou volbou spíše plakát, pohlednice, fotokalendář či například jednoduchá vizitka.

Diskuze Vstoupit do diskuze
148 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Zobrazit další články