Největší trendy pro šaty v roce 2023! Jaký styl bude mít hlavní slovo?

i Zdroj fotografie: Shutterstock
                   

Každý rok ženy nedočkavě očekávají, jaké budou módní trendy pro následující rok. Módní návrháři každoročně udávají směr šatům, které se potom objevují v obchodech. A tím pádem i šatům, které nosíme. Jestli chcete být stylové a trendy i v letošním roce, měly byste se soustředit na následující styly oděvů. Záleží jen na vás, jestli si vyberete:

  • květinový vzor,
  • kožené oděvy,
  • potisk.

Květiny zůstávají velkým trendem

Většina žen se každoročně těší, až si budou moci vzít své šaty s jemnými květinami. V letošním roce budou populární hlavně realistické květy. Stylové sesterské šaty také najdete s květinami. Tento motiv se přitom nebude objevovat jen na šatech, ale také kabelkách, botách nebo topech.

Na přehlídkových molech byl nyní oblíbený květ toulitky, která vypadá jako designový předmět. Kromě toho byste ale měly mít ve skříni také šaty s vystouplými prvky, průstřihy nebo volánky. V každém případě se můžete těšit na netradiční střihy šatů na letošní léto.

Na druhé straně bude černá a kůže

Květiny nejsou ideální pro každou ženu. Místo nich se můžete spolehnout na druhou vlnu, která bude v letošním roce významná ve světě módy. Jedná o černou v mnoha podobách. Nejoblíbenější ale bude kůže, která se tak vrátí ke slovu.

Ředitel značky Balenciaga řekl, že se na módních molech i ve stylu oblékání pro letošní rok bude objevovat téma těžkopádnosti a temnoty. Móda má podle něj odrážet současnou situaci ve světě. Z tohoto důvodu nebude vše zalité sluncem a květinami.

Populární budou šaty s potiskem a struktura

Značka Balmain se také soustředila na zobrazení negativních událostí ze světa. Kreativní ředitel této značky řekl, že se soustředili hlavně na požáry a inspirovali se ohněm. Tento motiv přetvořili do podoby potisku na oděvech, včetně šatů.

Potisk a strukturované materiály budou v létě vypadat skvěle a velmi moderně. Moderní oblečení pro zdravotní sestry si můžete také pořídit s potiskem. Velmi populární budou letos také udržitelné materiály od lokálních značek, které nabízí nádherné motivy i střihy šatů.

Diskuze Vstoupit do diskuze
118 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Zobrazit další články