Jaké využití nabízí zahradní stany? Jsou vhodné pro oslavy i uskladnění potřebných věcí

Zahradní stany jsou v posledních letech na vrcholu a jsou k vidění nejenom v zahrádkách rodinných domků, ale také se s nimi setkáme na festivalech, kulturních akcích a narazit na ně můžeme i u kaváren a restauračních zařízení. Proč zvážit jejich koupi i na vaši zahradu?

i Zdroj fotografie: Shutterstock
                   

Zahradní párty stany jsou ideální pro pořádání společenských akcí

Rádi hostíte rodinné příslušníky a pořádáte na své zahradě během roku nejrůznější společenské akce? Narozeninovými oslavami počínaje a náhodnými víkendovými párty s přáteli konče? Přesně k těmto účelům vám dokonale poslouží zahradní párty stany. Jednoduše je postavíte na své zahradě a počasí vás již nebude zajímat. Velikost stanu si vyberete podle počtu hostů a zábava může začít!

Nemáte kde uskladnit nářadí a chybí vám garáž?

Ovšem nejsou to jen oslavy, ke kterým se dají venkovní stany využít. Speciální skladové stany využívají firmy k uskladnění zboží, a dokonce je možné využít i garážové stany, ve kterých se vám bude pohodlně parkovat a k jejich postavení nebudete potřebovat ani stavební povolení.

Výhody zahradních stanů? Snadná montáž a žádné starosti

Na rozdíl od zahradních altánků, stodol, garáží a dalších staveb, které si můžete nechat na své zahradě postavit, jsou zahradní stany jednodušší na postavení, a to ve všech směrech. Jak jsme již zmínili, není nutné stavení povolení a během několika minut je budete mít sestavené.

Užívejte si celoroční oslavy na své zahradě s rodinou a přáteli bez omezení. Nemáte-li kam uskladnit nářadí a další předměty, které již váš dům nepojme, opět je možné uschovat je do skladových stanů. A v případě, že máte v rodině více aut, která již nemáte kde před domem parkovat, podívejte se také na nabídku garážových stanů.

Diskuze Vstoupit do diskuze
87 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Zobrazit další články