Jak na proměnu obývacího pokoje do vintage stylu

                   

Synonymem vintage stylu je luxusní a originální nábytek, který i přes známky opotřebení stále působí elegantně a honosně. Chcete-li změnit vzhled svého obývacího pokoje a vzhlédli jste se právě ve stylu zvaném vintage, přinášíme vám několik tipů, jak na to.

Elegantní, luxusní a romantický nábytek do vintage obýváku rozhodně patří

Základem vintage místnosti je vhodně zvolený nábytek. Luxusní konferenční stolky, romantická křesílka, otomany, pohovky a sekretáře – to vše do vintage obýváku patří. Křesílka, otomany i pohovky vás musí vyzývat k posezení a měly by již na první pohled působit pohodlně. Přestože nábytek ve vintage interiérech může působit zašle, mnohdy je to dokonce záměr, měl by být kvalitní.

Květinové motivy podtrhnou romantickou atmosféru místnosti

Nedílnou součástí vintage prostoru jsou také květinové vzory a motivy. Nebojte se na stěny aplikovat tapety s drobnými květinovými vzory, na konferenční stolek postavit vázu s čerstvou kyticí a vintage nábytek doplnit o nadýchané polštářky, jak jinak než v obalech s květinovými motivy. Textil hraje ve vintage interiéru velkou roli a pomáhá navodit příjemnou atmosféru. Kromě polštářků můžete vsadit také na koberce a měkké deky.

Vhodné barvy do vintage interiéru

Kromě květinových vzorů se do vintage interiéru perfektně hodí také barvy. Nebojte se vsadit na pastelové tóny, zlaté detaily a geometrické tvary. Vintage interiér nemá působit smutně a zašle, ale naopak vesele, luxusně a romanticky.

Dovolte svému obývacímu pokoji, aby vás v myšlenkách přenesl do dávných dob a nabídl vám naprosté pohodlí. Romantickou atmosféru v místnosti navodíte květinovými motivy na stěnách, luxusním vintage nábytkem, polštářky s květinovými vzory a také s pomocí pastelových barev, jež celou místnost rozzáří.

Udělejte si radost a vyberte si unikátní vintage nábytek pro váš obývací pokoj na Estila-nabytek.cz.

Diskuze Vstoupit do diskuze
78 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Zobrazit další články