Hledáte spolehlivého a levného dodavatele zlata?

Do jaké komodity se v současné době vyplatí investovat? Momentálně jasně vede zlato! A kde ho výhodně nakoupit? Víme i to!

                   

Nejlevnějšího prodejce zlata v ČR najdete na adrese zlatemince.cz. Prodejnu má v Praze v budově Obecního domu. Ale pozor, prodejna je ve druhém patře! Nikoliv v přízemí. Abyste nezabloudili, použijte služební vchod (z ulice u Obecního domu) hned vedle výlohy Blanky Matragi a nechejte se vyvézt výtahem do druhého patra.

Zlato v Brně

Za nízké ceny získáte zlato i v Brně, v ikonické cihlové budově Dornych, vedle Vaňkovky. Právě nízká cena a vysoké skladové zásoby přivádí k tomuto tradičnímu prodejci investičního zlata a stříbra nové zájemce o bezpečné uložení finančních prostředků do drahých kovů. Že jsou ceny zlatých cihel a zlatých mincí u tohoto prodejce skutečně nejnižší, se můžete přesvědčit na stránce investiční zlato. Ceník v euro je na stránce investičné zlato.

Srovnání jednotlivých prodejců

Přízemní cenou zlata se tento prodejce výrazně odlišuje od ostatních nabídek na trhu. Potvrzuje to i jeho umístění na prvním místě loňského srovnání finančních produktů v kategorii prodejců drahých kovů (soutěž pořádá server Finparáda společnosti Scott & Rose).

Proč zrovna zlato?

Hned z několika důvodů. Tím hlavním je jeho extrémně nízká cena, která doslova láme rekordy. Během několika posledních týdnů tak investorům nečekaně rychle přinesla vysoký výnos. A pozor, tento trend se v dohledné době nezastaví. Analytici očekávají další růst jeho ceny. A toho je na místě využít.

Český trh se zlatem

Mějte ale na paměti, že žádná česká mincovna zlato ve formě zlatých cihel ani slitků nevyrábí. Na českém trhu tak najdete hlavně zlaté cihly švýcarských rafinérií. Různí prodejci je ale nabízí za zcela různé ceny. Konzervativní investicí do zlata je pouze jeho nákup v podobě fyzického zlata ve formě cihel nebo mincí.

Na co si dát pozor

V každém případě se vyhněte různým formám nákupu virtuálního zlata nebo dokonce spoření do zlata. Nekupujte ani akcie zlatých dolů, nevíte, zda nejsou vytěžené. Za své peníze požadujte zlato do svého držení.

Diskuze Vstoupit do diskuze
130 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Zobrazit další články