Elektronická cigareta? Nikoliv, zahřívaný tabák!

Zřejmě víte, že kouřit se v současné době nemusí jen cigarety. Už jste třeba slyšeli o zahřívaném tabáku?

                   

Nějakou tu vzpruhu čas od času potřebuje každý. A každý ji má jinou. Zatímco někoho nakopne, když si dá do těla v posilovně, uběhne deset kilometrů nebo jich ujede padesát na kole, jiný si zkrátka musí dopřát nějaký ten doping. A nemáme na mysli jen zakázané drogy. Na trhu dnes existuje spousta legálních substancí, které pomáhají přijít na jiné myšlenky. A dávno to už nejsou jen obyčejné cigarety, které mají v současné době konkurenci v cigaretách elektronických a zahřívaném tabáku.

Fenomén současné doby

Zahřívaný tabák se dá nazvat fenoménem současné doby. Základem zahřívaných tabákových výrobků je bateriový topný systém, který tabák zahřívá místo toho, aby ho spaloval. Přístroj na zahřívaný tabák ho zahřívá na mnohem nižší teploty, než tomu je u cigarety. Tím vznikne aerosol, který kuřák vdechne. Je třeba ale mít na paměti, že produkt stále obsahuje návykový nikotin. Látek vznikajících při spalování cigaret je ale uživatel ušetřen. Výsledkem je i menší množství zbytkového tabáku. Zatímco nekuřákům zahřívaný tabák doporučit nelze, těm, kteří chtějí s kouřením přestat, ale určitě ano.

Technologie HeatFlow

Vaší pozornosti by neměla uniknout především jedinečná technologie HeatFlow, která tabák zahřívá na optimální teplotu. Tabáková náplň se nachází v uzavřené komoře, kolem které proudí horký vzduch. Výsledkem pak je maximálně rovnoměrné zahřívání v kombinaci s autentickou a příjemnou chutí bez nepříjemného zápachu. A jak zahřívaný tabák užívat? Třeba prostřednictvím moderního zařízení Ploom X. Na pohled se jedná o zajímavý designový kousek, který je jakýmsi synonymem moderního kouření. Především však může být zdrojem bohaté škály úžasných chutí, které vám zprostředkují jedinečný požitek ze zahřívaného tabáku.

Diskuze Vstoupit do diskuze
116 lidí právě čte
Autor článku

Marek Motyčák

Zobrazit další články